Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek is bejönnek az...

Fiúk! Nektek is bejönnek az ilyen típusú lányok?

Figyelt kérdés
Akik olyan szolid, visszafogott, kissé elegáns benyomást keltenek. Olyan kecses, nemes mozdulatai vannak, nagyon szépen, illedelmesen beszélnek, egyszerűen kitűnnek az átlagból. Nőiesen, csinosan öltöznek, mindig kellemes illatuk van, és egyszerűen fel kell nézni rá, annyira magával ragad .... asszem szerelmes vagyok :D remélem magára ismert a leírásból az illető. B!
2014. jún. 26. 20:48
 1/5 DanteSparda ***** válasza:
eléggé önteltnek hangzik a leirás alapján
2014. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondanának ilyen szépeket... Ilyenkor nem jó érzés mindent párossával látni.

Na de azért örülök nektek. :) Mindenféleképp legyetek boldogok! És használjátok ki a nyarat.

2014. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs benne az emlegetett önteltség és le tudja vetkőzni ezt a kifinomultságot és tud szenvedélyes, mocskos, de nőies lenni az ágyban akkor ideális nekem, ilyet keresek:D De hát túl sok a paraméter:D
2014. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a Borsó lány?
2014. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek nem jönnek be. Nekem sokkal jobban tetszenek azok a lányok akik lazák meg olyan életrevalóak. Akikkel lehet jókat nevetni. Az is fontos hogy szép legyen de ne k.urva.
2014. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!