Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mikor lesztek...

Szerintetek mikor lesztek boldogok?

Figyelt kérdés

Mikor találtok rendes kapcsolatot? mikor fog minden klappolni? én már nagyon magányosnak érzem magam...

20/L


2014. júl. 11. 17:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem van párom, és boldog vagyok vele, de ettől sok más gond még nem szűnik meg, csak úgy szólok.
2014. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amint egyszer lesz elég lelki erőm ahhoz, hogy megpróbáljak változtatni a helyzetemen. Nem tudom mikor fog ez bekövetkeztetni, de eddig közel 5 év kevés volt hozzá...
2014. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Uff, kettes vagyok. Elolvastam, bocsi :) De akkor sem tudom. Jól érzem magam, de nem vagyok teljesen boldog.
2014. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amikor eljön az ideje.

Ezt senki sem tudja megjósolni.

2014. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
micsoda mély filozofikus kérdés,, szerinted ezt mégis honnan lehetne tudni. Nem tudhatod mit hoz a holnap , és ezen kívül is max tudhatod hogy MÁR boldog vagy
2014. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Majd egyszer, talán...
2014. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én szerintem soha,de már nem érdekel,megszoktam,hogy a szart kapom az arcomba folyamatosan az élettől...

Magányos vagyok én is nagyon,de senkit nem érdekel úgysem ez.Ha lehetne végre az életben egyszer legalább egy normális kapcsolatom,akkor valószínűleg elindulna felfelé a kedvem és boldogságom,lehet onnantól már jobb lenne.

23/F

2014. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Majd ha meghalok..
2014. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó... ez nagyon pozitív megjegyzés volt XD, de lehet, mindenki csak a túlvilágon lesz igazán boldog.
2014. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem olyan hogy boldogság nemlétezik! Az a felfogasomban egy eufórikus érzés lenne ami állandó! A mindennapokban ha az ember megtalalja az oromforrasait akkor mondhatni "boldog"
2015. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!