Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok arrol ha egy...

Mit gondoltok arrol ha egy ferfit nok hivogatnak randin?

Figyelt kérdés
3 hete mar randiztam vele. De akkor ossze kaptunk valamin. Most talalkoztunk este ujbol. Rogton csipogott a telefonja. Egy no irt neki fbn es o vezetes kozben valaszolgatott is neki. Azt mondta nem tudja mit akar. Fel oraval kesobb az exe hivogatta. Arra is annyit mondott nem tudja miert hivogatja. Mondtam neki vegye fel. Nem akarta majd eldugta. Azt mondta az o reszerol nem letezik ferfi noi haversag se baratsag. Meg hogy nem haragszik az exeire tartja veluk a kapcsolatot. Az elejen pedig hogy nem hisz ebben.
2014. júl. 11. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
ujjab stirgula leszel ,hidd el nem te vagy a kiválasztott:)
2014. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem ugyanilyen volt, csak én hapsi vagyok, több nőnél is előfordult ez, hogy amíg randiztunk, csörgött a telefonja, más hapsik keresték. Sőt, az egyik még egy randit is lebeszélt vele ott, mellettem.

Mai fejjel kb kidobtam volna az autóból menet közben, és vissza is tolattam volna vagy 5x.

Kb egyforma módon undorítóak bizonyos emberkék, mindegy, hogy férfi, vagy nő, de nagyon meg kellene őket ilyenkor leckéztetni, ha már az anyukája nem tanította meg.

2014. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!