Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Reménytelen már, hogy találok...

Reménytelen már, hogy találok magamnak egy fiút? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban sok fiúm volt, össze-vissza kavartam, viszont soha sem rossz szándékból, de túl hevesek és változóak voltak az érzelmeim. Egyszer megcsaltam az egyik exemet is.

Szóval mondhatni, talán a legrosszabb eset voltam.


De csak voltam, mára minden megváltozott, ezeket nagyon-nagyon szégyellem, soha többé nem csinálnék olyanokat, mint akkor.

Viszont emiatt minden pasi elfordul tőlem, nem hiszik el, hogy megváltoztam, és komoly kapcsolatra, szerelemre vágyom.

Ha tehetném, mindent megváltoztatnék, de sajnos már késő bánat, nem tudok változtatni, bármennyire szeretném.


Próbáltam nemrég ismerkedni, és kerültem a témát amíg lehetett, de előkerült, és mivel hazudni utálok, elmeséltem dolgokat a fiúnak, ennek következménye az volt, hogy továbbadta miután összevesztünk, az ismerőseim elfordultak tőlem, kibeszéltek, ráadásul ki is találtak meg nem történt dolgokat...


Teljesen elveszett belőlem a remény, hogy találni fogok egy fiút aki nem fog elfordulni tőlem, csak azért ami évekkel ezelőtt történt. :(


A másik eset, hogy miután megtudja rólam a dolgokat, direkt azért ki akar használni, le akar mindjárt feküdni velem, de mikor nemet mondok neki, nem érti, hogy miért.


Van még remény, hogy találok rendes fiút így?


Mit csináljak ahhoz, hogy akik megtudták, és továbbpletykálják a dolgaimat, leálljanak a bunkózással, beszólásokkal, és békén hagyjanak? Pár éve csináltam hülyeségeket, de ma már nyoma sincs annak, aki voltam, mégis lenéznek, pedig én próbálok minél jobb ember lenni, kedves vagyok mindenkivel, folyton mosolygok, de egyszerűen ezek a dolgok már kikészítenek.


2014. júl. 10. 20:23
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ennyire nem kell pesszimistán látni a helyzetet. Igenis találhatsz olyan fiút, aki szeretni fog, elfogad a múltaddal együtt. Valószínűbb persze, hogy az ismerettségi körön kívül kell keresned. Olyan környezetben, ahol olyan férfiakkal ismerkedhetsz meg, akiknek nincsenek előítéletei és más véleménye nem befolyásolhatja az kapcsolatotok kibontakozását. Ha belédszeret, már úgysem fogja érdekelni, ki mit mond.

Valóban igaz, hogy nehéz a rossz megítélést lemosni magadról. De nem azt jelenti minden el van veszve!Aki valóban hajlandó téged megismerni, az úgyis pozitívan csalódik, akármit halott eddig rólad. Ne olyan férfiakat keress, akik a felszín alapján ítélnek meg, hanem akik meglátják az értéket benned!

2014. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha látom rajtad, hogy megváltoztál, akkor persze minden további nélkül. Ahogy szerintem sokan, ne add fel :)
2014. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Arra kell figyelned, hogy ezt a témát minél inkább elkerüld, vagy hogy minél később jöjjön elő. Ha egyből ismerkedési fázisban kiderül, akkor valóban el fognak kerülni, vagy azonnal többet akarnak. Ha kérdezgetnek a múltadról, ne teregess ki mindent.

Viszont ha valaki jobban megismer, és rájön, hogy te nem vagy olyan, akkor ő kitart(hat) melletted. Mondjuk ehez az is kell hogy sose hazudj, max kerüld a témát... A skatulyából nagyon nehéz kimászni, plána ha esetleg valami kisebb városban laksz, ahol elég sokan ismerik egymást...

2014. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ?
2014. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező: Nem hazudni kell, de nem kell agyatlanul őszintének lenni sem. Senkinek sincs semmi köze az előéletedhez. Fogsz találni normálisat, amint benő a fejed lágya.

Mellesleg, ha egy pasi csinálja ugyan ezt, akkor nyilván mekkora macsó, de ez nagyon nem így van. Akik pedig itt ócsárolnak téged, nos.. ők azok az emberek, akik féltékenyek, irigyek, elégedetlenek a saját kis nyomorult életükkel és ez az egyetlen kis örömük az életben, hogy ezen az oldalon mindenkit leoltanak. Szóval velük nem kell foglalkozni.

Ha akarsz, írj nyugodtan privátot, szívesen segítek.

A trollkodóknak meg ment a piros kéz.

2014. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sokan kérdezték, 20 éves vagyok, egyetemre járok.


Köszönöm a válaszokat!


A változások során szerintem mindent megtettem, amire egy normális pasi vágyik. Próbálok mindig odafigyelni, hogy mit csinálok, így egészen más ember lettem. Aki pedig tényleg ismer, az mellettem áll mai napig, és azt mondják, hogy én igazi nő lettem, jól fog járni az a pasi, aki engem elvesz. Minden túlzás nélkül állítható rólam, csak sokan vannak még, akik ennek ellenére mindent megtesznek, hogy rosszul érezzem magam még mindig.

2014. júl. 10. 20:52
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha valóban megváltoztál és ezt be tudod bizonyítani az adott srácnak,akkor simán találhatsz magadnak egy ilyen srácot.Azonban remélem ha valóban megváltoztál,akkor a felszín alá is látsz,és nem csak külsőre ítélsz,mert ez a másik akadálya nagyon sokszor a hozzád hasonló lányoknak.

Én egy rendes srác vagyok,és a saját gondolataim szerint így lenne ahogyan fent írtam.Nem lenne akadálya a múltad,ha valóban bebizonyítod az ellenkezőjét. :)

2014. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kutyából nehezen lesz szalonna. Kevés olyan dolog van, amit jobban megvetnék az életben, mint a magadfajta tinilányokat. Össze-vissza kavarni, meg megcsalni nem rossz szándékból szoktak az emberek, hanem azért, mert semmi és senki nem érdekli őket csak önmaguk.

Egy ilyen ember meg tud változni? Én nem igazán hiszek benne. Arról nem is beszélve, hogy nekem barátnőnek egy aranyos ártatlanka lány az ideális, aki korrekten és normálisan, felelősséggel élte addig a kapcsolatait, nem túl sok sráccal. Ugyanis rá lehet számítani és meg lehet bízni benne. Benned nem lehet megbízni. Arról nem is beszélve, hogy a dolce vita felelőtlen értékrended szöges ellentétben áll az enyémmel.

De most komolyan. Mit tud nyújtani egy kiégett exribi?

2014. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Találj egy naív papucsot (mint én) és nem lesz több gondod.
2014. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!