Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Reménytelen már, hogy találok...

Reménytelen már, hogy találok magamnak egy fiút? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban sok fiúm volt, össze-vissza kavartam, viszont soha sem rossz szándékból, de túl hevesek és változóak voltak az érzelmeim. Egyszer megcsaltam az egyik exemet is.

Szóval mondhatni, talán a legrosszabb eset voltam.


De csak voltam, mára minden megváltozott, ezeket nagyon-nagyon szégyellem, soha többé nem csinálnék olyanokat, mint akkor.

Viszont emiatt minden pasi elfordul tőlem, nem hiszik el, hogy megváltoztam, és komoly kapcsolatra, szerelemre vágyom.

Ha tehetném, mindent megváltoztatnék, de sajnos már késő bánat, nem tudok változtatni, bármennyire szeretném.


Próbáltam nemrég ismerkedni, és kerültem a témát amíg lehetett, de előkerült, és mivel hazudni utálok, elmeséltem dolgokat a fiúnak, ennek következménye az volt, hogy továbbadta miután összevesztünk, az ismerőseim elfordultak tőlem, kibeszéltek, ráadásul ki is találtak meg nem történt dolgokat...


Teljesen elveszett belőlem a remény, hogy találni fogok egy fiút aki nem fog elfordulni tőlem, csak azért ami évekkel ezelőtt történt. :(


A másik eset, hogy miután megtudja rólam a dolgokat, direkt azért ki akar használni, le akar mindjárt feküdni velem, de mikor nemet mondok neki, nem érti, hogy miért.


Van még remény, hogy találok rendes fiút így?


Mit csináljak ahhoz, hogy akik megtudták, és továbbpletykálják a dolgaimat, leálljanak a bunkózással, beszólásokkal, és békén hagyjanak? Pár éve csináltam hülyeségeket, de ma már nyoma sincs annak, aki voltam, mégis lenéznek, pedig én próbálok minél jobb ember lenni, kedves vagyok mindenkivel, folyton mosolygok, de egyszerűen ezek a dolgok már kikészítenek.


2014. júl. 10. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Emigrálj a Holdra.
2014. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Zsebvirág ***** válasza:
Nem fog! Ha 1x vmiért vhova beskatulyáznak onnan nincs vissza út! Tapasztalatból mondom :/
2014. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Szívmelengető ezeket olvasni, és igen reménytelen h normálisat találj. :-)
2014. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tudod egyszer kell rosszul döntened,és utána azt le nem mosod.Leht hogy ők is rendes fiúk voltak,csak nem akarnak szenny lányokkal kezdeni,és rólad is azt hitték,bár ha jó hallom régebben az voltál most nem.De tudod egy normális fiú aki nem a szxre vágyik csak,az nem fog ennyire bekockáztatani.Aki meg le akart ezek után fektetni az ugyanolyan kanos bunkó mint itt egyesek.
2014. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem mindegy, mennyi idős vagy, mert 30 körül már necces
2014. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A normálisak azért tartanak tőled, mert mi a garancia arra, hogy tényleg igazat mondasz? Hiszen már volt precedens rá, mikor "túl hevesek és változóak voltak az érzelmeid".


Ne haragudj, de én is tartanék tőled, vagy csak nagyon hosszú ismertség után mernélek közel engedni magamhoz.

2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a fiú nem normális aki nem vágyik a szexre...
2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha 17 vagy akkor nyugi, ha 34 akkor gáz..
2014. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7-es te nem vagy normális ha így gondolod.
2014. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!