Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MI van a mai tinikkel, én...

MI van a mai tinikkel, én vagyok az egyetlen, aki többre értékel egy olyan lányt, akivel jókat lehet hülyülni, van humorérzéke is és bármiről el tudok vele beszélgetni is akár?

Figyelt kérdés
Mindenki a jó külsejű tiniket hajkurássza, legyen fiú, legyen lány. Valahogy mintha csak ez lenne a lényeg, a személyiség meg az, hogy amúgy tökre nem is passzoltok nem is baj, csak helyes legyen a fiú, csak szép legyen a lány és már járunk is akkor. Én meg inkább járnék egy olyan lánnyal, aki külsőre nem tökéletes, de személyiségre annál inkább bejövöős. Aztán lányoknál sem értem mi ez a nagy szép fiú hajkurászás, miért nem adnak esélyt sok egyszerűbb kinézetű fiúnak is akár. Miért csak a helyes páwákkal kell még szóba állni is többnyire?

2014. júl. 10. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

1. Nyilván nem fog odamenni valaki egy olyan emberhez, akit nem tart vonzónak....

2.A páwák mióta helyesek????

2014. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsd!

Nem szeretem az általánosítókat, mert mind egykalap alá veszitek a kivételekkel!

2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel! A korosztályom többsége sajnos elvakult és felszínes! 14/f.
2014. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A csajok felszínesek...hmm...igen..van benne valami...(a mai 14-17 korosztály olyan helyesen el van b*szva,ahogy csak lehet)...de azért a pasikat se hagyjuk ki..hiszen,ha egy csajnak nincs jó segge,szép,kerek,formáss mellei,"gyönyörű2 arca és nem 4 kiló,akkor szóba se állnak vele...papolja mindneki,hogy így a belső,úgy a belső a fontos,viszont...rohadtul nem...a yolo,swag Isten tudja milyen rohadt menő mtinik köreiből eszméletlenül diszkriminálva vannak azok,akik egy kiss eltérést tanúsítanak,nem oylanok mint ők...nem csak a csajok felszínesek,de legalább annyira (sőt) a fiúk is..Az a baj manapság,de tényleg,hogy annak az embernek,akinek belső értékei vannak,nagypn nehezen tud felzárkózni a többiekhez...

Na és akkor most jöhetnek a véleményeltérések...15 éveslány voltam ;)

2014. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyet étek veled 15/l
2014. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülök neki... :)
2014. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!