Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MI van a mai tinikkel, én...

MI van a mai tinikkel, én vagyok az egyetlen, aki többre értékel egy olyan lányt, akivel jókat lehet hülyülni, van humorérzéke is és bármiről el tudok vele beszélgetni is akár?

Figyelt kérdés
Mindenki a jó külsejű tiniket hajkurássza, legyen fiú, legyen lány. Valahogy mintha csak ez lenne a lényeg, a személyiség meg az, hogy amúgy tökre nem is passzoltok nem is baj, csak helyes legyen a fiú, csak szép legyen a lány és már járunk is akkor. Én meg inkább járnék egy olyan lánnyal, aki külsőre nem tökéletes, de személyiségre annál inkább bejövöős. Aztán lányoknál sem értem mi ez a nagy szép fiú hajkurászás, miért nem adnak esélyt sok egyszerűbb kinézetű fiúnak is akár. Miért csak a helyes páwákkal kell még szóba állni is többnyire?

2014. júl. 10. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled.
2014. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is idegesít. Korosztályom tiszta idióta..
2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Fogadd el, hogy ma a r_bancok virágkorát éljük.
2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Értékelem a féligmeddig normálisnak tekinthető felfogásod, de azt is fogd már meg, hogy NEM MINDENKI hajkurássza az általad megnevezetteket. Nem vagy ennyire egyedi, különleges. A normálisak is az értékekre mennek, csak kevesebben vannak.

Ne általánosíts, mert undorító.

2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És most mit vársz ettől, hogy mi fog történni?
2014. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen én se :)
2014. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
attól nyugodt a lelkivilágod, hogy minden nap kiírsz vmi ehhez hasonló kotyvalékot?
2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen tini.
2014. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hát én nem vagyok ilyen :) 14/l
2014. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Itt most mindenki egyetért veled, pedig ez marhára nem így van. A csajok felszínesek! :-)
2014. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!