Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok, normál öltözködé...

Fiúk, lányok, normál öltözködés, kopasz haj stílus vélemény?

Figyelt kérdés

Normális, rockeresebb öltözködés mellé kopasz haj.

Lányok nektek bejönnek az ilyen hagyományosabb stílusú férfiak akik nem divatolnak, meg nyalják a hajukat össze vissza, és nem vesznek fel minden féle színes (pl rózsaszín,lila stb) ruhákat, hanem öltözködés terén egyszerű de igényes stílusra törekednek. Fiúk, a ti véleményetek is érdekel, valaki "igénytelen" az ilyen, valaki szerint meg kicsit tekintélyt parancsoló (főleg a kopasz haj). Véleményeket várok. :)


2014. júl. 10. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a kopasz pasik.

19/L

2014. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rockeres öltözködés és stílus nem a legigényesebb. A kopasz haj nem hiszem, hogy tekintélyt parancsoló lenne önmagában. Minden attól függ, hogy neked hogy áll. Olyan embert viszont még nem láttam, akinek ez a köcsög páwa stílus jól nézett volna ki.
2014. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudnék egy ilyen 40 kilós ratyi csigát szeretni.. :-D Igen, szerintem sokkal jobb egy klasszikus férfi, most is ilyet választottam! :)

Viszont emellett természetesen a belsö is számít!!!!

25L

2014. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van :) Pont így a sztereotípiákra vagyok kíváncsi. Utálom (és szerencsére sokan) ezt a páwa meg nem tudom milyen stílust, úgy érzem igény van a hagyományos férfiakra is ebben a fura közegben mint ami mostanában van. Nézd személy szerint én nem panaszkodom :)
2014. júl. 10. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
35 f.én magamtol kopaszodom:-)
2014. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rockeres öltözködés jó, de nekem inkább a hosszú haj tetszik, amibe beletúrhatok:D
2014. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!