Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác, de van...

Tetszik egy srác, de van barátnője, mit tegyek? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok a strandon és az egyik munkatársammal elég jól összeismerkedtünk, eleinte nem tetszett, de miután egyre jobban megismertem azt vettem észre hogy szinte beleestem. Lényeg, hogy már régóta van barátnője de nekem a szemembe még nem mondta meg így konkrétan, állandóan jön hozzám ha nem egy helyen vagyunk, beszélgetünk, kötekszik, érdeklődik, esténként pedig ír Facebookon. Én nem akarok rossz harmadik lenni, mert tudom milyen érzés ha valaki más is megjelenik a képben egy kapcsolatban, de nem egyértelmű hogy most mit akar a srác. Állítólag ha annyira szeretné a lányt, megmondaná nekem hogy ő foglalt, és nem keresne ennyit, szóval nem tudom mit tegyek?!
2014. júl. 10. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátkozik. Könyörgöm egy fiú nem csak azért áll szóba egy lánnyal, mert akar tőle valamit. Ilyen a természete. Ne táplálj hiú reményeket, és semmiképp ne rondíts bele a kapcsolatukba.
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztabb kepet kapnal ha a sracnak irnad s nem ide :D Lehet hogy azert akar teged "is", mert a valodi kapcsolataban laposak lettek a dolgok, lehet ha mar nem erez a baratnoje irant ugy mint regen, s kicsi ujra vagyik. Nagyon vigyazz ezzel a harmadik szemellyel. Jobb ha minel hamarabb tisztazod a dolgokat. jobb elobb mint kesobb. Hajra :)
2014. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátkozik mennyé' má' haza... omg...te nő...
2014. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez a kérdezőnek szólt, vagy nekem?
2014. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 lehetőséged van:

1. Hagyod a francba. Pista bácsi pálesze majd mindent megold.

2. Édeshármas. Ez kb. minden fiú álma

3. Eltűnteted a képből a barátnőjét. Amennyire tudom, 2 millióért már egész jó bérgyilkosokat lehet felbérelni.

2014. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma mondta el hogy már nem olyan a kapcsolata csajjal ès hogy vège lesz..
2014. júl. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!