Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a női megérzés szerintetek...

Ez a női megérzés szerintetek ezzel a fiúval kapcsolatban igaz lehet?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt beszéltem utoljára az egyik olyan ismerősömmel, akivel nagyon ritkán beszélek, találkozok. Az utolsó beszélgetéseink nagyjából arról szóltak, hogy mennyire szívesen megismerne, de tudja hogy van valakim, és sajnálja hogy a sors így hozta ezt össze. Elmondta hogy tökéletes barátnő alany lennék a számára, és ha valami történne a kapcsolatommal, mondjam neki ( nem így mondta, de ez volt a lényeg.) Ez rendben is van, de van egy bizonyos női megérzésem, ami azzal kapcsolatos, hogy esténként láttam sokat fent a facen, be és ki lépkedett, folyamatosan. Én pedig azt érzem nagyon sokszor, hogy lehet azt várja hogy én írjak neki. Eljött a születésnapja ideje, én úgy döntöttem, nem fogom felköszönteni, így is tettem. Azóta nem láttam fent többször. Ti hisztek az ilyen jellegű női megérzésben? Nekem ilyen téren, nagyon ritkán csalt a megérzésem. 18L

2014. júl. 10. 07:10
 1/1 anonim válasza:
Szerintem igen :) fiúk is próbálnak néha ilyen módon jelezni. 18/F
2014. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!