Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok volt már veletek...

Tini lányok volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Egy fiú rátok írt fb-n, elkezdtetek csetelni, de képet nem láttatok róla, aztán olyanokat írtatok a srácnak, hogy kedvelitk meg jókat röhögtök azon, amiket ír, aztán taliztok és kiderül, hogy a fiú ronda. Ennek ellenére mégis bejön nektek a fiú, valahogy már nem zavar a külseje.

2014. júl. 7. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz testvér.
2014. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik :|
2014. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így nem. de exemmel mikor először találkoztam, nem jött be, áhh mondom én vele nem akarok összejönni.. randi után még inkább azt éreztem, hogy inkább ne legyen következő.. de valahogy rábeszéltem magam, mert jól éreztük magunkat. végül összejöttünk, én baromira szerelmes lettem belé, 7hónapig jártunk. néha még most is hiányzik. ja, és a szegényebbek közé tartozott, mielőtt valaki ezt hozná fel.:D 17/L
2014. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ilyen nincs
2014. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!