Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondtatok volna helyemben...

Mit mondtatok volna helyemben a strandon a lánynak?

Figyelt kérdés
17/F. Na tehát voltam strandon a családdal egy bihari városban(nem ott lakok). Lassan egy éve elkezdtem kondizni és sikerült kicsit kipattintanom magam mivel nagyon vékony voltam és most strandon meg is nézett pár lány ami kicsit meglepett.:D Egyik csaj aki nem mellesleg álmaim nője(vékony, jó segg ,barna bőr, szőkés haj, gyönyörű arc, tehát tényleg már-már tökéletes) elsőnek csak odafeküdt napozni ahol éppen dobálgattam a labdát kisbratyómmal, azután elmentem úszni a 2m-esbe és ő is jött. Elsőnek odaúszott a közelembe, rámnézett és úszott egy kört. Mikor ránéztem a medence széléről napozva, szemeztűnk vagy 5 sec-ig(ő is épp napozott) ezután felállt és bement a medencébe előttem elsétálva. Miután merültem egyet és visszafordultam ott ült a helyemen ahol előbb ültem elég szexi pózba( most így nem tudom leírni de gondoljátok ki :D). Gondolkodtam ,hogy odamegyek és leszólítom de tudtam ,hogy mit is mondjak. A család is észrevette már ,hogy bejövök a csajnak és ott röhögtek rajtam meg mutogatták ,hogy menjek oda xd... Még volt egy két szemezés meg hasonlók de utána elmentünk a strandról. Szórakozóhelyeken simán oda megyek egy csajhoz (enyhén piásan :D) de itt valahogy nem voltak hozzá golyóim. Utána egész nap ezen járt az eszem ,hogy mi lett volna ha odamegyek, mi a bránerért nem mentem oda ha egyszer látszott ,hogy bejövök neki? Ha még valami 8/10 csaj lett volna akkor talán lett volna bátorságom odamenni de ő nekem 10/10 volt!!! Lehet gyáva vagyok vagy töketlen de többé nem követem el ezt a hibát csak tényleg elsőnek történt velem ilyen és nemtudtam lekezelni a dolgot. Elég hosszú kis kiegészítés lett de rövidebben nem tudnám leírni. :D Előre köszönöm a válaszokat és légyszi írjátok le ti mit tettetek volna a helyemben. pl: Szia, bocsi ha zavarlak de nagyon tetszel nincs kedved beszélgetni?. Ezután pedig név/kor/lakhely/suli/nyaralás/fesztivál/hobbi téma?

2014. júl. 7. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
"Áj vánná fák"
2014. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem volna vagy azt, hogy nincs-e kedve hozzá, hogy kicsit dobálgassam bent a medencében. Vagy megkérdeztem volna tőle, tud-e kézen állni víz alatt, és ha igen, akkor mutassa meg, ha meg nem, akkor megpróbáltam volna megtanítani, elhülyéskedtünk volna.
2014. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanigy tettem volna sajnos. :-)
2014. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben már nem szükséges elmondani hogy tetszik neked mert már rég levágta :D Hívd meg egy kólára :D Vagy csak odamész és bemutatkozol, megkérdezed hogy sokat jár-e oda, merrefelé lakik, hány éves, egyedül jött-e, te mit keresel ott, van-e kedve veletek labdázni, számot cserélni..

:D

2014. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
73%
Ez nem válasz a kérdésedre, de nem lehet, hogy feszélyezett a családod jelenléte?
2014. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A bibi a família volt!

Szóval legközelebb próbáld nélkülük!:)

2014. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugtasd magad azzal h tökmindegy mit mondtál volna, másik városban voltatok, hacsak nem mellette lévő városban laksz nem lett volna vmi nagy jövője
2014. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elhívtam volna az öltözőbe egy laza pipára
2014. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a-"Jó a csöcsöd. Kérsz egy kólát?" életstílus alapján kell máskor cselekedned.
2014. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#2 Dobálgatni a medencében?xdd Hát ez fel se merült :D

#4 Köszi, ez tényleg bejöhetett volna :D

#5 #6 De, erre én is gondoltam. Csak tudjátok anyámmal-barátjával voltam (csak egyszerűbb volt "családnak" írni) és ez ilyen ~ismerjétek meg egymást közelebbről~ szerű dolog volt. + Nem hangosan röhögtek csak így egymást közt meg nem is gúnyolódás képpen hogyha valaki félre értette volna :D.

#7 Sajnos egy melletti városban lakok de legalább tanultam belőle :D

#8 Az sem rossz de én benne többet láttam :)

#9 Hahah :D Ez valahogy csak bulikon megy. :D Amúgy nagyon nem ez a stílus vagyok. :)

2014. júl. 8. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!