Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknél melyik korosztálynál,...

A nőknél melyik korosztálynál, hogy előbb próbálnak megoldani valamit, mint hogy feladják?

Figyelt kérdés

20 éves pasi vagyok, és olyan korosztállyal szeretnék ismerkedni aki inkább kompromisszumokat akar kötni, mintsem lelépni.


Ma az megy ha valami nem tetszik szakítás. Így 20 alatt még nem láttam olyan lányt, aki előbb próbálná megjavítani a kapcsolatát, inkább lezárja.


2014. júl. 7. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden korosztályban vannak ilyenek, és olyanok is.
2014. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30+, jah és ők valóban értékelik ha magadat adod, normális vagy velük, nem csak mondják
2014. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem állítom hogy nincs de az biztos hogy fiataloknál 20- ez sokkal gyakoribb mint az ennél idősebbeknél.


én viszont biztosra szeretnék menni, nem szeretnék valakivel addig együtt lenni, vagy lefeküdni amíg nem derült ki nála hogy mit érez irántam.

2014. júl. 7. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit javítgassak egy szar kapcsolaton? Inkább keresek olyat, amin nincs mit javítani.
2014. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-2+ éves kapcsolatokról beszélek. friss kapcsolatnál ez engem nem zavar, de ha már együtt vagyok valakivel egy évig vagy kettőig akkor már simán meglehetne beszélni mindent.


Nem arról beszélek amikor csak azért jösz össze valakivel hogy ne légy szingli, hanem amikor kezdetek elején biztos hogy szerettétek egymást.

2014. júl. 7. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a pasimmal most nem lehet megbeszélni a gondokat, mert hárít, és megsértődik, olyanért, amiért semmi oka. És ebből kezd elegem lenni. Ilyenkor már lehet nincs értelme folytatni.
2014. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó nem tudom milyen korosztály vagy, de kevesen próbálnak megbeszélni dolgokat így a fiatal korosztályban.


jogos ez esetben amit írsz, csak sokszor "úgy fejezik ezt be" hogy nem is tudja a másik mi volt a gond. És irigylem belőled ezt a hozzáállást, mármint hogy egy ilyen felfogású csajjal kössem le magam.

2014. júl. 7. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
nem korosztaly hanem szemelyiseg kerdese.
2014. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez teljesen igaz de valahol mégsem.


Azon nők akik később megtudnak állapodni egy pasi mellett mert érzelmileg vonzódnak hozzá, azok nagy része is fiatalon máshogy állt a pasijukhoz mégha vonzódott is hozzá.


Mondom máshogy:


A fiatalok nagy része hiába fülig szerelmes, ha valami nem olyan mint aminek elképzelte, inkább remete életet él, vagy lelép.


A férfiak ezt fűvel fával való lefekvéssel, a nők meg a maguk módján zárják le.


De egy idősebb korosztályban ha megvan az érzelmi vonzódás akkor az már viszonylag stabil. Ott lehet és a többségénél kell is hosszútávon gondolkodni.


Fiatalon meg az van, hiába vonzódsz a másikhoz, már akkor is tudod hogy szétmentek majd, ha teljesen működik minden. És nem azért mert beképzeled, hanem mert tényleg más a felfogás. Talán fiatalon nem merjük lekötni az életünk. (mármint van kivétel, de általában ez így van.)

2014. júl. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!