Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bámulás mi okból indulhat ki?...

Bámulás mi okból indulhat ki? miért néz az illető addig amíg én észre nem veszem? Utána folytatja, de ha kérdezni akar valamit miért nem mert odajönni hozzám, pedig láttam rajta hogy gondolkodik rajta.

Figyelt kérdés

#cuisz
2014. júl. 6. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2014. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok
2014. júl. 6. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szívesen megszólítana, csak nem tudja hogyan kezdjen neki, nem túl közvetlen, és félsz, hogy lerázod, esetleg megalázó helyzetbe kerül.
2014. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Didiiayer ***** válasza:
Valósznűleg szimpatikusnak talál, csak talán fél vagy nem tudja hogy közeledjen vagy mit mondjon.
2014. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De néha azt látom rajta hogy fél,ez miért van?
2014. júl. 6. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
mert nem bíztatod...
2014. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlkombinálod attól, hogy bámul még nem biztos, hogy feltétlen oda is akar menni hozzád! pl. én gimnazistaként sokat bámultam egy lányt, de én sem mentem oda soha hozzá, és nem nem azért mert nem bíztatott, hanem mert én beértem a bámulással is, (mindent a szemnek, semmit a kéznek :-DD) és bizony szegény igen zavarban volt a dologtól pl. hallottam egy beszélgetést amiben ő is épp azt panaszolta egy "lánybandában", hogy én miért nem megyek oda hozzá, ha egyszer tetszik nekem.


Persze ő is azt gondolta, hogy csak félénk vagyok és vagy hat-hét olyan "véletlen" volt, mikor kettesben maradtunk, ilyenkor a barátnői "spontán" eltűntek valamerre. Én meg továbbra sem léptem, mert nem akartam lépni! Aztán idővel feladta a "bíztatásomat".

2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!