Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak olyan férfiakba...

Miért csak olyan férfiakba szeretek bele, akikkel különböző okok miatt úgysem jöhet össze semmi? Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Elmúltam már rég 20 éves és még egy normális kapcsolatot sem sikerült emiatt kialakítanom, néha attól tartok sosem leszek olyanba szerelmes, aki viszonozni fogja.
2014. júl. 4. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Te nem keresel, magától jön a szerelem"

De az alapokat meg kell tenni! Ha nem teszel semmit annak érdekében, hogy történjen valami akkor soha nem is fog.

2014. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, abban van valami, hogy ideákat kergetek, tudom, hogy valahogy át kellene "állítani" az agyamat, de nem megy...
2014. júl. 4. 17:39
 13/17 A kérdező kommentje:
9-esnek szólt az előző.
2014. júl. 4. 17:41
 14/17 anonim ***** válasza:
26 vagyok, leszek a szerelmed. Mit szólsz?
2014. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én a Kovács Ákosba voltam szerelmes, Induljon a banzáj!

Szinte megszállottan, aztán jött valaki akire nem is számítottam a semmiből, és szimplán csak beszélgetni jártunk össze a parkba, meg Ákos film klubba, aztán azon kaptam magam, hogy jó formán levegőt se kaptam már nélküle, nem ő lett a férjem, de jó alap volt arra, hogy másokat is észre vegyek... :)

Te is oda menj azt keresd amit kedvelsz nagyon szeretsz, és halld meg, vedd észre a másik embert, nem tudhatod mi lakik benne míg nem beszélgettek, és ha ez meg van, és közös az érdeklődési kör is bármi megeshet... :)

2014. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez aranyos volt.:)
2014. júl. 4. 17:51
 17/17 anonim ***** válasza:

Úgyee? :))

Most már csak nevetek rajta,:D és Te is nevetni fogsz, hidd el nekem, csak ne térj le az utadról, és meg lesz a hozzád való... Szorítok!

2014. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!