Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak olyan férfiakba...

Miért csak olyan férfiakba szeretek bele, akikkel különböző okok miatt úgysem jöhet össze semmi? Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Elmúltam már rég 20 éves és még egy normális kapcsolatot sem sikerült emiatt kialakítanom, néha attól tartok sosem leszek olyanba szerelmes, aki viszonozni fogja.
2014. júl. 4. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mik ezek az okok?
2014. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert a szerelembe vagy szerelmes.
2014. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Ne csak a szuperpasikat vedd észre..
2014. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyok a következő Ted Mosby? Erre nem is gondoltam eddig.:)

A leggyakoribb ok, hogy az illető már foglalt és én senki családi életébe nem rondítok bele, vagy éppen jóval idősebb, mint én, vagy a kettő együtt halmozottan fordul elő, vagy nem tartom "méltónak" magam az illetőhöz.

3. válaszolónak: már vártam egy ilyen kommentet, csak annyit fűznék hozzá, hogy nem csak a "szuperpasikat" veszem észre, nem tudom, hogy jössz ahhoz, hogy ismeretlenül ezt így kijelentsd.

2014. júl. 4. 17:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Különböző okok? Például?
2014. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet rossz helyen keresel.
2014. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Általában csak azt veszed észre amit akarsz, és elnézel amellett ami valójában a tied lehetne és jól is állna hozzád.

Ugyanúgy a legtöbben csak a boldog párokat vesszük észre kézen fogva sétálni. A másikat aki egyedül sétálgat vagy ücsörög valahol azt nem sűrűn.

Amire vágysz azt veszed észre nem pedig akire vágysz.


Esélyt kell adni másoknak. És magadnak is. Ha mindenki mellett csak elmész, hogy áhh...ez biztos nem, akkor sosem tudod meg.

2014. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem keresek, főleg nem szerelmet, a szerelem vagy jön, vagy nem jön, sajnos nem én döntöm el, hogy mikor és hol talál meg.
2014. júl. 4. 17:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Erős leszek, biztos nem én leszek a kedvenced: ideákat kergetsz, és félsz a visszautasítástól...

Ha olyan fiúval kezdenél akivel nincs semmi probléma, egy csomó rögös kérdésen át kéne esned, sok munka és idő az összecsiszolódás egy kapcsolatban, ne félj tőle, csak lazán, el kell kezdeni valahol, senki nem zseni elsőre a kapcsolatok terén...

Hagyd az álmaidban élő ideákat, kezdj elérhető, megközelíthető emberekkel ismerkedni, meg fogsz lepődni, mennyi értékes ember van... :)

2014. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Néha keresni is kell mert ha csak az alkalmat várod akkor lehet lemaradsz valakiről.

Ismerkedj, és majd csak lesz valaki.

Mivel emberekbe lehetsz szerelmes és az embereket meglehet találni én azt mondom igenis lehet találni szerelmet :D

2014. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!