Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fesztiválon hogyan ismerkedjek?

Fesztiválon hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hányd tarkón a csajt majd invitáld be a sátradba tisztálkodni
2014. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fél részeg állapotban mond ezt: Nekhem megvolt az összes tazó. Vágod? :D
2014. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kanmedve for president :DDDDD
2014. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A megszólítás a legegyszerűbb. Nekem ez szokott lenni a két alap megszólítós szövegem:


1. Szarkasztikusan azt mondom: "Szia! Úgy nézel ki, mint aki itt a legjobban szórakozik." - Ezt főleg olyan csajoknak mondom, akik éppen állnak valahol, nézelődnek, vagy éppen átlagos, vagy unatkozó, bús arcot vágnak. Erre általában elmosolyodnak, reagálnak.


2. "Szia! Bocsi, te magyar vagy? Csak érdekelt, mert úgy nézel ki mint aki Oroszországból/Olaszországból/Nyugat-Európából/stb xy jött." Ez is beválik, mert szeretnek rá válaszolni és utána lehet ehhez kapcsolódó témákról beszélni.


Vagy mit tudom én:

-ha mondjuk sorban állsz piáért egy csaj is, meg te is, akkor mondhatod neki játékosan, hogy "Én úgy is hamarabb kapom meg a söröm, mint te."

-ha szembe jön veled egy csaj valami szűk helyen, akkor lehet játszani, hogy az útjába állsz és játékosan azt mondod, hogy "Bocsi, de te a rossz oldalon szeretnél elmenni. Ez az én helyem."


És minél jobban be vagytok baszva, annál kevésbé kell erőlködni ilyenekkel is.

2014. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így kell csinálni, mosolyogj és legyél természetes:

http://www.youtube.com/watch?v=OAYcAdUKMts

( Ne felejtsd el a kaszát! )

2014. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!