Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek vele ossze?

Hogy ismerkedjek vele ossze?

Figyelt kérdés

Jelenleg Siofokon nyaralok, es van itt egy fiu. Minden este a halban tvzik,iszonyat helyes es szimpi. Most is a halban volt ,es engem nezett. Osszeakarok vele jonni,vegul is itt van a szalloda elott a Balcsi es mi cuki lenne mar ha egyutt strandolnank setalgatnank a parton stb...

normalis otleteket kernek hogy mit tegyek.



2014. júl. 2. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk odamész hozzá?

Áhh, felejtsd el, inkább keress rá f.aszbukon és ott írj rá.

2014. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kell bunkozni.

terveztem hogy odamegyek,csak esetleg mit mondjak vagy ne varjam meg hogy o jojjon?

2014. júl. 2. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ember...ha nem lépsz semmit akkor hogy a f_szba várod el hogy történjen valami ?

Tetszik ? Akk odamész azt elkezdesz vele beszélgetni. Ilyen rohadt egyszerű. Nem bunkózás volt se az amit az első, se az amit én írtam, csak annyira egyértelmű hogy már fáj elolvasni is.


Meg még valami...ha te éppen nyaralsz...Siófokon egy szállodában...szerinted mekkora az esély arra hogy nem 200km-re lakik ? Hogy nem magyar ? Szerinted 2-3 nap alatt majd valaki veled össze fog jönni ? Mert szerintem erre semmi esély nincsen.

Maximum megismeritek egymást annyira, hogy amire hazaértek, már a nevét sem fogod tudni.


Tetszik akk menj oda. Ennyi.

Szevasz

16/F

2014. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lol xd oke.....
2014. júl. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!