Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan kerüljek...

Szerintetek hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés

Látszik hogy tetszem neki de ő egy olyan tipusú srác akinek minden lány csak egy alkalomra kell,de úgy vettem észre hogy tőlem többet akar csak fél a komoly kapcsolattól...

Mit kell tennem annak érdekében hogy megszerezzem?



2014. júl. 2. 19:18
 1/7 anonim válasza:
Hagyd el ne hidd hogy tőbbre kellesz neki olyan vagy mint a többi.
2014. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
veszélyesek az ilyen srácok ... nehogy te is csak addig legyél érdekes, míg meg nem szerez
2014. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kellesz neki többre.
2014. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit tegyél, hogy elkerüld.. :D

Ez a kérdés jobb lenne..

menekülj minél gyorsabban ha nem akarsz hetekig bőgni, hogy milyen ostoba voltál..

De Te is érzed, hogy gáz a manus azért írtál ide, megerősítésért, megerősítjük egybehangzóan, hogy fuss ahogy a lábad bírja..

2014. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy menekülnöm kéne...

köszi a sok hasznos infót :)

valami megfodott benne,beleszerettem...

mindig mikor találkozunk megakar csókolni,persze nem hagyhatom mert van barátnője...

de láttam hogy más lányokkal hogyan viselkedik és rögtön rátér a lényegre,engem meg csak csókolni akar... amúgy nem gondolkodnék el ezen ha nem gondolnám hogy komoly... de igazatok van...

2014. júl. 2. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz, de tényleg ne foglalkozz vele, mert ha a barátnője mellett ezt csinálja, akkor sokat nem várhatsz tőle. Az ilyen ember nem tisztel senkit!
2014. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jessszus!


Még nője is van, ne hagyd magad szívatni, ez a sztori így már ultra gáz...

Őszinteség Csernusi megfogalmazásban bírod?

-Nem élte ki magát, mindenkit csak meg akar baszni, közben van neki biztos punci, és a sok csaj aki őt körül zsongja..

Ha áldozat akarsz lenni csak szeresd továbbra is, de aztán ne sajnáltasd magad, és főleg ő rá ne haragudj, mert a fiatal srácoknak baszni kell mindenkit mindig, hogy mikor már kiélvezkedte magát, egy fasza férj lehessen belőle, és megtanuljon becsülni és szeretni...

Szerintem egy meredező hímvesszővel ne harcolj, mert korai vagy nála és nem győzhetsz... :)

2014. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!