Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerüljek közelebb egy...

Hogyan kerüljek közelebb egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy csaj akivel jó pár éve nagyon jóba voltunk, akkor biztos, hogy bejöttem neki meg esélyem is volt bőven.

Azóta nem igazán beszéltünk. Egyik nap rá írtam, de teljesen más okból, mint, hogy találkozzunk vagy ilyesmi. Következő nap ment fogorvoshoz, és még az nap megkérdezte, hogy nem e megyek vele. Hát én el mentem vele. Az elején még egész jól elvoltunk, de aztán elfogyott a téma. Még párszor sikerült megnevettetnek, aminek örültem is.

Hogyan kellene közelebb kerülnöm hozzá? Falubeli lányról van szó. Ha elhívom estére sétálni és ugyan így sok lesz a csend akkor azzal nem kerülök hozzá közelebb.

Nem akarok járni vele, csak kicsit közelebb kerülni hozzá, akár lefeküdni vele.



2014. jún. 17. 14:23
 1/2 Naif_Hazazi ***** válasza:
nem értem a kérdést, meg akarod ismerni de nincs közös témátok? kérdezz töle bármit, aztán ha van valami közös akkor arról lehet beszélni, vagy csak milyen napja volt. hivd el moziba, vagy strandra
2014. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem meg ismerni akarom.. Már ismerjük egymást nagyon régóta.. Csak nem tudom, hogy kellene közelebb kerülni hozzá, hogy megtudjam próbálni ágyba vinni.
2014. jún. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!