Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most ez mi? Jogosan idegesít...

Most ez mi? Jogosan idegesít ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Megismersz valakit.Tok jol elvagytok majd mikor beközlöd neki hogy szereted elkezdi lökni ezt a dumát hogy megakar védeni és hogy ártana nekem igy max barátok.Aztán elkezdene eltünogetni.Megint jol elvagytok.Majd egyszer csak eltűnik és nem válaszol sehol.Ezután 2 honap elteltével ír hogy sajnálja és hogy mindent elmagyaráz meg borzasztoan hiányoztam neki de most mennie kell de este fent lesz és hogy nem fog eltünni(hozzáteszem mindig megigérte hogy többet nem tünik el de mégis állandóan eltünt).na hát mondanom sem kell hogy este nem irt de azota már 4 nap telt el és fent van állandóan de nem ir.Jogosan háborodok fel 2 hónapnyi szenvedés után?és az a vicces hogy elvileg szeret.Mit kéne most tennem?a lépjünk tovább nem játszik..:)

2014. júl. 1. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire jók az érzelmek? Semmire.
2014. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már én is igy vagyok vele :,)
2014. júl. 1. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogosan idegesít. Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot, ezek után nem érdemli meg, hogy még többet szenvedj miatta.
2014. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tennem ha tudnam de annyira szeretem hogy sehogy se megy.mar 3 honapja probalom elfelejteni de sehogy se megy.Valamiert nem :'(
2014. júl. 1. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:

1-ső nem depisen kellenne kezelned az életed,meg kellenne magadat is ismerni,mert az érzelmekkel és az érzelmeiddel sem vagy tisztába,akárhogy mondod hogy de.

Szakíts vele mert csak játszik veled.

2014. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mig normalisan nem beszelem meg vele nem tudom lezarni.ismerem magamat :(
2014. júl. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!