Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg?

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Adott, egy általános, elég sablonkérdés. Hogyan, milyen szöveggel írjak rá egy lányra, akit egyszer, max. kétszer láttam életemben, akkor is buszon, rövid ideig. Egy kisvárosban lakunk, viszont (most jön a bökkenő), hogy is mondjam... Ez a csaj kimeríti a "fullos" jelzőt, én viszont annyira helyes sem vagyok, sem semmi, sőt inkább rondának mondanám magam. Egy ismerkedős oldalon találtam rá, majd rá is nyomtam a "tetszik"-re, amiről ugye ő értesítést kap, viszont nem jött válasz. Most lehet azért mert nem látta, vagy nem akart reagálni.

2014. júl. 1. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
bármelyik lehet, probáld meg vesziteni valód nincs. ha meg sem probálod tuti nincs esélye a dolgonak. ha meg visszautasit hát visszautasit. Mindenki kap visszautasitást ez is hozzá tartozik a dologhoz.
2014. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit azért is vagyok tanácstalan, mert nem annyira megy a beszélgetés. Mármint, munkahelyen elvagyok, szomszéddal elbeszélek, barátokkal elhülyéskedek, de itt a probléma az, hogy ez egy 10-es csaj, én meg max 6-os vagyok :D Olyan általános, de nem sablon beszélgetési téma kellene.. Mert órákat tudok beszélni sok mindenről, de azok egy lányt nem kötnek le :D
2014. júl. 1. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik szabvány alapján 10-es?
2014. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én megítélésem alapján. Tökéletes alak, nem vékony, nem vastag, nem alacsony, nem magas, szép arc, igényes öltözködés, szép mosoly. Ez egy 10-es.
2014. júl. 1. 09:13
 5/9 anonim ***** válasza:
ez az ez a te mércéd, nem tudhatod neki milyen a mércéje.... Honnan tudod hogy eddig nem minden általa 10-es pasi átverte-e és ezért már rájött hogy nem minden a 10-es külsö?
2014. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmin már én is gondolkodtam. Valamilyen oka csak volt, hogy regisztrált egy társkereső oldalra..
2014. júl. 1. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, lehet ő neked 10-es, de nem ismered az ő ízlését, lehet neki te vagy a 10-es, vagy 9-es.
2014. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha látod a buszon vagy valahol a városban mennyél oda hozzá és hívd el fagyizni vagy hasonló. Tuti összejön:D
2014. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is inkább élőben szeretném, mint neten, az kicsit gyerekes.. De az a gond, hogy nem mostanában láttam a buszon, csak ahogy megláttam az egyik oldalon ugrott be, hogy "héé őt már láttam, nem is rossz" :D Üzenetet írni jobb, vagy bejelölni?
2014. júl. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!