Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg? Mit...

Hogyan ismerjem meg? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A hazafelé tartó buszon még suliidőben többször láttam 1 lányt, aki nagyon megtetszett és 1 ismerős által sikerült rátalálnom facen.Itt írtam neki egy üzit, hogy szeretnék vele találkozni, mert rendesnek tűnik etc...Azonban ez egy hete volt és még csak nem is válaszolt, viszont nekem nagyon tetszik és szeretném megismerni.Meddig várnátok a válaszra, mikor írnátok új levelet és milyen tartalommal?Nem nagyon hiszem, hogy nem látta vagy nem tudott fellépni...Legalább egy választ küldhetett volna...Vélemény,tipp?18/f
2014. jún. 27. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd a csajt, nem akar megbántani ezért nem ír...
2014. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így szokott-e lenni, komám. MI teperünk a csajok meg leszarnak, biztos valami elérhetetlen menő páwa celebre gerjed ez is, mint a többi ezer másik. Kkomolyan én is összeteszem a kezem, ha egyszer találok lányt, akinek bejövk külsőre.
2014. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is így jártam, írtam neki 2X, válaszra sem méltatott. Pedig láttam hogy látta.... Kifejezetten rosszul esett...
2014. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!