Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélik el a katonákat?

DanteSparda kérdése:

Miért ítélik el a katonákat?

Figyelt kérdés
akárhányszor megismerkedek valakivel és megtudja hogy katona akarok lenni belém köt elkezd velem bunkózni lenézik a katonákat elítélik mi a bajuk velük?

2014. jún. 30. 23:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

csupa olyan ember osztja itt az észt aki tájékozatlan

nem hős akarok lenni és nem is a pénzért akarom ezt csinálni simán csak ez az ami engem vonz ennyi de látom mindeki elitéli azt ha valaki az életével kezdeni akar valamit miért legyek mérnők ha az engem nem érdekel? és mindenkinek ajánlom Sam Childers-t igaz ő nem katona de vannak katonák akik segítik és az a lényeg hogy az ember azt tegye amit tenni akar nem elismerést akarok nem pénzt csak azt hogy elégedett legyek az életemmel és Freedomnak meg azt üzenem ha én fújom fel miért ö játsza az eszét megint

2014. júl. 1. 01:19
 12/14 t_GaRami_a ***** válasza:
Manapság "gáz" hazafinak lenni. Ne törődj vele.
2014. júl. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, hogy a katonák csak pénzért gyilkoló zsoldosok, annak üzenem, hogy kikérem az összes bajtársam nevében ezt a hozzászólást.

Magyar katona nem találkozik igazán olyan helyzettel, ahol ölnie kell. Ahol pedig kell, ott nem a pénz beszél, hidd el. Gondolom azok is csak zsoldosok, aki kiszámítják, hogy a folyók áradásakor mennyi idő van tetőzésig, hová mekkora gát kell, és megszervezik a szállítást a katasztrófavédőkkel.

Meg ha ne adj isten háború lesz az országban, ezek a zsoldosok fogják megvédeni az életük árán is a többi magyart.


Az pedig, hogy például ki megy tisztnek egyáltalán nem úgy van, ahogy leírták. Szerintem az, hogy valaki szegény, vagy gazdag család sarja, tök mindegy. Inkább élek laktanyában havi 150-ből, minthogy apám tolja alám a kocsit meg a házat.


Mi nem a TEK vagyunk, akiknek minden fittyfenére van emberük, takarító, autószerelő meg portás, mi magunknak csinálunk mindent.

Ahelyett, hogy sokan szidják a katonákat, inkább örüljenek, hogy nem kellenek.

A missziók mások természetesen, de soha nem magunktól megyünk, hanem az adott kormány felkéri a NATO-t, hogy segítsen az ellenség legyőzésében, legyenek azok tálibok, vagy ciprusi lázadók.



Kérdező: ezzel a hozzáállással nem leszel katona! Ez az iszlám öngyilkos merénylőinek a hozzáállása, akik mennének már a 72 szűzükhöz. Ne harcolni akarjál, csak legyél rá kész.

Azért pedig ne szólj meg senkit, mert nem ért egyet a döntéseddel, fogadd el! Vitázz, ne vitatkozz! Mondd el az érveidet (amik jelenleg nem sokat érnek), és értékeld ha féltésből akarnak lebeszélni, hiszen van alapja.

2014. júl. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te ismersz egyáltalán katonákat? Mert én igen, és nehogy azt hidd hogy olyan nagy munka az, és jajj segítenek másokon.
2014. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!