Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem megy az ismerkedés?

Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Mindig azzal piszkálnak szüleim hogy 18 éves vagyok és még nem volt barátnőm.

Már ilyen társkeresőn is próbálkoztam de hiába írok nem ír vissza senki.

Pedig nem mondanám magam csúnyának.

Élőben meg ha akartam menni a lányhoz az utcán mindig megtorpanttam.

De már engem is aggaszt ez az egész.

Nem iszok,nem cigizek meg nem vagyok bunkó de nem kellek egy lánynak sem.


2014. jún. 30. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, csak egy tízessel idősebb vagyok mint te. Ha gondolod, dumálhatunk.
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos ez egy elég sokrétű probléma. Kezdjük a legfontosabbal, nagyon súlyosan beléd beszélik a szüleid, és valamennyire a társadalom, hogy 18 évesen neked már nagyban csajozni kéne. Ez nem igaz, nincs ilyen szabály, és a mai rohanó világban minden kitolódott, nem vagy egyedül aki még ebben a korban nem talált magának párt. Sőt a 18 év még lightosnak mondható.

Továbbá azzal, hogy odamész idegen lányokhoz, vajnyi kevés esélyed lesz találni is valakit. A legtöbb lány tart az idegenektől, és csak nagyon kivételes esetekben történik ilyen, de akkor a nő legalább annyira hajlamos a flörtölésre mint a férfi.

A társkeresőket hagyd, legalább is azokat amik annak nevezik magukat, viszont közösségi oldalakkal talán nagyobb az esélyed, persze nem mondom, hogy ez A megoldás.

Kérdés, hogy mennyire vagy aktív, mert lehetsz jó fej, normális külsejű, okos stb. Ha nem konfrontálódsz lányokkal. Ahogy már fentebb írtam, a random csajozás nem könnyű, és hosszútávon ritkán eredményez működő kapcsolatot. Viszont, ha mondjuk haveri társaságodban találnál lányokat, jó példa erre a haver barátnője. A barátnő alapból szimpatizál veled, mert nem vagy számára férfi jelölt, de mint a pasija barátja kedvel, így nagy eséllyel hozhat össze téged az egyik barátnőjével.

Legfontosabb továbbra is az, hogy ne érezd magad úgy mint ha sietned kéne, élvezd az életet, és idővel jönni fog, persze 25-30 között már kicsit problémás, de nem probléma az sem ha addig nem jön össze. Lényeg, hogy ne ez definiáljon téged, hogy te csajt akarsz.

2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!