Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz ha egy lány kínosnak...

Az gáz ha egy lány kínosnak érzi magát velem, mert nekem sok olyan dolog megadatott az életben, ami neki nem, de mindig is szerette volna ha teljesül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy háziállat, egy valamennyire normális autó, néhány felejthetetlen buli stb. Egyáltalán nem irigy és nem is az a bátor fajta, örül is neki csak én látom rajta, hogy egy kicsit kínosan érzi magát. Valahogy szeretném neki megmondani, hogy ez engem egyáltalán nem zavar és nem akarom, hogy e miatt kisebbnek érezze magát mellettem, neki is vannak érdemei, de azokat nem tartja nagyoknak, pedig szerintem egész jók. Olyan dolgok, amikben én például biztos nem lennék sikeres. Én választottam és nagyon örülök, hogy bejövök neki. Sajnos még nem olyan régi a kapcsolatunk. Egyáltalán nem vagyok gazdag, ő sem, de mindkét család elég jól boldogul. A háziállat pl. családban lévő allergia miatt nem lehet neki.

2014. jún. 30. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Jah hát én a te helyzetetdben vagyok (én lány vagyok), az én páromnak nem gáz. Jó sulit vézegtem, dupla annyi a fizum, jó autóm van, saját lakás 23 évesen, azt veszek meg amit akarok, de nem él vele vissza.
2014. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem ez is egy példa volt, csak sok olyan dolog van, amire mondta, hogy ő is mindig szeretett volna, de nem adatott meg neki.
2014. jún. 30. 02:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy sokan poénosnak éreztetik magukat itt is.
2014. jún. 30. 02:05
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű... talán ne beszéljetek a te "érdemeidről", és ne éreztesd vele ezt a különbséget?...

ne a múltról beszéljetek, hanem a jelenről, meg a jövőről. csináljatok közös élményeket. a szerelem általában nem a múltról szól. normális ember nem a másik múltjába szeret bele, hanem egy izgalmas jelent és jövőt lát maga előtt a másikkal.

szóval felejtsétek el teljesen ezeket a hülyeségeket, amik mellesleg mindkettőtöknek a családját múlott, gondolom, szóval egyikőtök "érdeme" sem, hogy kinek mije van. (feltételezem.)

úgyhogy kiránduljatok, vagy tanuljatok együtt valamit, valami új sportot vagy táncot, esetleg közös nyelvtanfolyam? vagy bármi? olyan is lehet, amihez nem kell pénz egyáltalán. sőt, közösen is vállalhattok diákmunkát, ha van úgy lehetőség.

a lényeg, hogy ne csinálj a bolhából elefántot, és ne aggódj ennyire ezen. lehet, h ezt is megérzi valahogy, h te túlaggódod ezt a történetet, és már ezért érzi kényelmetlenül magát, nem?

na, szóval csak relax, és vgy hagyd rá, hogy mit gondol, vagy kérdezd meg tőle, hogy tényleg így érez-e, de ne akard helyette eldönteni/befolyásolni, mert az valóban kicsit kényelmetlen.

2014. jún. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked tényleg nincs nagyobb problémád?

Minek te neked barátnő?

2014. jún. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!