Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha annak a csajnak...

Mit jelent, ha annak a csajnak, akinek tetszem és meglát nagyon elvörösödik néha, kicsit félénk lehet?

Figyelt kérdés
a félénkség miatt jöhet ennyire zavarba,nem csak kicsit elpirul,hanem elvörösödik az egész feje :D vagy lehet még nem volt sok tapasztalata? Hogy lehet az ilyen csajhoz közeledni finoman?

2014. jún. 29. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy csak erős szexuális vonzalmat érez irántam?
2014. jún. 29. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyire tettszel neki.Ilyenkor ne vedd észre,hogy vörös lett.

Ugyanúgy közelits mint máshoz.

2014. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 GeoidMan válasza:
Legyél természetes, old fel a hangulatot, egy pár jó poén és sínen vagy :-)
2014. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is elvörösödöm újabban, eddig pedig nem volt szokásom. Igen, ez azt jelenti, hogy nagyon tetszel neki, ettől még lehet van tapasztalata, viszont te valamiért zavarba hozod. Engem például az hoz zavarba ha a kiszemeltemnél nincs sok esélyem, ekkor túldramatizálom az egészet és nagyon könnyen elvörösödök.
2014. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a tapasztalatot miből lehetne leszűrni?
2014. jún. 29. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire zavarban van, akkor nem igazán lehet, csak akkor ha már felengedett egy kicsit. Mondjuk ha nagyon utalgat rá, hogy találkozzatok ezzel elérve azt, hogy te legyél az aki elhívja, vagy ha mosolyog és hosszan a szemedbe néz. Viszont ha egy lány félénk, akkor szerintem minden kapcsolat magában hordozza az újat, ami eleinte megrémíti egy kissé, így nem sokat lehet leszűrni.
2014. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!