Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik magyar városban a...

Melyik magyar városban a legkönnyebb becsajozni, hol a legbarátságosabbak a lányok ha csajozni akarunk nyáron haverokkal?

Figyelt kérdés
Mert ugye sokan mondogatják hogy a magyar lányok a legszebbek, de ebben nem vagyok biztos, és ugye őszintén a legtöbb viselkedésre igencsak bunkó, aztán meg a próbálkozót meg a pasikat kezdik kritizálni hogy megnyugtassák magukat.
2014. jún. 28. 14:06
 1/4 C0r3 ***** válasza:
Hát nemtudom. Én speciel Siófokon lakom. Egy éjszakás kalandot tuti találsz, de hosszabb távon már kicsit necces lesz. Menj el a Palace-ba mondjuk, vagy a Petőfi sétányra.(16F)
2014. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez teljesen mindegy hol csajozol, mindenhol vannak, bunkók, kedvesek, szépek, aranyosak és még sorolhatnám. Ha hosszú távú kapcsolatot akarsz akkor igazából akárhol próbálkozhatsz előbb utóbb megtalálod azt a lányt akivel eltudjátok együtt képzelni a jövőtöket. Sajnos valóban sok olyan fiatal lány van aki bunkó lenéző had ne mondjam milyenek, de ugyanakkor lehet találni köztük kedveseket is.


Én személyes tapasztalatomból kiindulva azt mondom hogy én akárhányszor ismerkedtem mindig a nálam 2-3 évvel idősebbeket fogtam ki velük jó volt tényleg, komolyabb volt a viselkedésük meg az élettapasztalatuk is megvolt már.

Én 23 éves létemre egy 32 éves nálam 9 évvel idősebb szép nővel vagyok együtt aki kinéz vagy 25 évesnek, sokan furcsának nézték ezt az ismerőseim közt, de idegenek is akikkel így beszélgettünk pár mondatot ők is furán néztek ránk, de amikor picit megismertek minket már ők is mondogatták főleg haverjaim meg a párom barátnői hogy mi tényleg összeillünk. A korkülönbség meg nem érdekel minket, családban mindenki így fogad el minket amilyenek vagyunk nem is volt ebből sosem probléma. A párom szülei kifejezetten elvárják hogy sokat legyek náluk mivel nagyon jól kijövünk, én szüleim szintén sokat akarnak minket együtt látni. Ez így jó. És sokszor tényleg nem a külső a fontos, barátnőm is picit csúnyácskának mondható mások szemében, szép nő egyébként csak egy baleset miatt lehet az arcán látni hogy picit idősebb már, meg ugye bőr problémái is vannak, de nagyon kedves csinos nő és mindenhogy kinéz 25 évesnek bármennyire is egy 40 éveséhez hasonlít az arca, senki sem tökéletes, én sem mozdultam rá először első látásra, de megismertük egymást és a mosolya kifejezetten gyönyörű, amivel nagyon levett a lábamról, és tényleg sokszor a belső z ami fontos, néha jó megismerni olyan lányokat akik külsőre nem épp az ideálunknak felel meg mert később bele lehet szeretni. Ahogy engem is elfogadott a túlsúlyom miatt. És akikkel eddig kavartam ők is eltudtak fogadni, első látásra nyilván nem, ezt meg is mondták de amint megismertek tényleg sokan keresték a társaságom. A korábbi kapcsolataim más más dolgok miatt mentek tönkre, de ez már a múlt.

2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Siófok nem rossz ötlet hiszen nyaralóváros és nyaralás közben a lányok lazábbak.


Lehet próbálkozni persze akárhol meg vannak mindenhol mindenféle lányok, csak nem mindegy milyen arányban.


Hogy van, minél nagyobb egy város annál több próbálkozója van egy csajnak annál nagyképűbb, meg ha közel egy országhatár az se jó mert akkor félnek az idegenektől és akkor is barátságtalanabbak, kisméretű városban meg faluban meg nincs rendes szórakozóhely elég csajjal, ezért a legjobb talán egy közepes méretű város messze az országhatártól, mint például Veszprém, Székesfehérvár, Szolnok, Kecskemét meg ezek?

2014. jún. 29. 04:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha 23 vagy a csaj meg 32 az nem is most probléma, hanem majd néhány év múlva lesz vszleg, amikor 30 leszel és 18-30 éves jó csajoknak jösz be ő meg csúnyul.
2015. jan. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!