Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-16-17 éves fiúk ti járnátok...

15-16-17 éves fiúk ti járnátok egy olyan lánnyal aki nemrég múlt 14 éves?

Figyelt kérdés
Tudom már találkoztam hasonló kérdéssel...csak érdekel:)Negatív válaszokra is számítok... Igazából nem tartom magam felnőttnek sőt gyerek vagyok de korosztályomhoz képest szerintem "érettebb" vagyok ha fogalmazhatok így... Ráadádul beszélgettem már egy 20 éves sráccal (csak barátok vagyunk) és azt írta érettebbnek tűnök egy 14 éveshez képest.. (ezzel nem fényezem magam csak mondtam:)). Nincs gyerek alkatom és nem tartom magam olyan csúnyának de kifejezetten szépnek se.:) Na mindegy kíváncsi leszek a válaszokra:) Ja és ezt nem kifejezetten ismerkedés céljából kérdezem inkább kíváncsiságból de ha vki akar írni... felőlem:)

2014. jún. 27. 01:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
en igen ossze jonnek :) 16f
2014. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!