Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-16-17 éves fiúk ti járnátok...

15-16-17 éves fiúk ti járnátok egy olyan lánnyal aki nemrég múlt 14 éves?

Figyelt kérdés
Tudom már találkoztam hasonló kérdéssel...csak érdekel:)Negatív válaszokra is számítok... Igazából nem tartom magam felnőttnek sőt gyerek vagyok de korosztályomhoz képest szerintem "érettebb" vagyok ha fogalmazhatok így... Ráadádul beszélgettem már egy 20 éves sráccal (csak barátok vagyunk) és azt írta érettebbnek tűnök egy 14 éveshez képest.. (ezzel nem fényezem magam csak mondtam:)). Nincs gyerek alkatom és nem tartom magam olyan csúnyának de kifejezetten szépnek se.:) Na mindegy kíváncsi leszek a válaszokra:) Ja és ezt nem kifejezetten ismerkedés céljából kérdezem inkább kíváncsiságból de ha vki akar írni... felőlem:)

2014. jún. 27. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem 17/F
2014. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
why not? 16/f
2014. jún. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én se. És az összes veled egykorú lány érettebbnek tartja magát a koránál. 17/f
2014. jún. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Gond nélkül. Ha valakit szeretsz nem számít sem a kor sem a kinézet, sem az anyagiak, sem a múlt ..semmi..akkor tudod, és érzed hogy egyszerűen azzal kell lenned akit szeretsz. Bele lehet szeretni valakibe úgy is, hogy 3-4 év van a tagok között..ez nem ezen múlik. Persze erről mindenkinek más a véleménye..reméld, hogy olyat találtál aki ugyanazon a véleményen van, mint én.
2014. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom és nem is tartom magam hű de érettnek csak szerintem egész jól el tudok beszélgetni az idősebbekkel is:) Ezzel egyáltalán nem akartam "felvágni" ha úgy értelmeztétek volna:)
2014. jún. 27. 01:54
 6/11 anonim válasza:
Ha össze illek vele és nagyon megszeretem meg ő is engem akkor igen ^^ 3 év nem sok egy kapcsolatban :) bár az én barátnőm pomt idősebb nálam :D de nem kizáró ok hogy 14 éves vagy. szerintem sok fiú így van ezzel, de olyanok is vannak akiknek a 2 év is sok, ez teljesen egyén függő :) 17F
2014. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D Amúgy én is azon a véleményen vagyok ha valakik összeillenek és szeretik egymást akkor nem igazán számít az év (na nem mindenkinél). Azért persze szerintem ilyen fiatalon még döntőbb szerepet tölt be a kor, mert azért én se állok le "ismerkedni" egy 18 évessel.:) Na mindegy csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.:)
2014. jún. 27. 02:04
 8/11 C0r3 ***** válasza:
valószínűleg igen, de egy szám alapján ezt nem tudom megmondani. Ez olyan mintha azt mondanák nekem, hogy életem szerelme 62 kiló 178centi. Nekem kb. semmit sem mond. (16F)
2014. jún. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen egy szám alapján tényleg nehéz megmondani mert minden ember másképp gondolkodik ilyen korban.. Csak így általában gondoltam hogy szóba sem álltok ilyen korú lánnyal mert túl fiatal vagy szeretnétek jobban megismerni mert ha olyan a személyisége akkor talán összejöhetne a dolog... Tudom elég hülyén fogalmaztam de nem tudom másképp kifejezni magam..
2014. jún. 27. 02:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek több olyan lányt akik náluk 10-12 évvel idősebb sráccal vannak együtt. Kb. 14-16 éves csajokról van szó.
2014. jún. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!