Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom, hogy a lányok...

Jól látom, hogy a lányok számára nincs igény a nagyon vékony, nehezen hízó fiúkra, főleg, ha még alacsonyak is emellett?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a lányok észre sem veszik az alacsony, nagyon vékony, szálkás fiúkat. Ellenben, ha egy fiú alacsony, de elég húsos, esetleg hájban nem csak izomban tömeges, akkor már inkább észre veszik. Ilyen sokat számít a testtömeg, hogy bejöjjünk a lányoknak?

2014. jún. 24. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem látod jól. Sok lánynak kifejezetten a vékony fiúk tetszenek.

Magasságban szerintem csak az a lényeg, hogy ne legyen alacsonyabb a fiú, mint a lány. Bár van, akinek ez sem probléma.

2014. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem látod jól.
2014. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát pedig így van...
2014. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
többségben igen. egy mackósabb srác mindig hamarabb el fog kelni, mint egy pálcika. de ki mondta, hogy ne tegyél ellen? tudod enni kell, ez a titok. és ha azt mondod, hogy eszel, de még sem hízol, akkor nézd végig, hogy mit és mennyit. mindenki meg tud hízni, és mindenki elérhet bármilyen alakot, amilyet csak akar.
2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a fiúk mióta kezdtek el nők módjára ilyen hisztiket leverni az alakjuk miatt... Az a fajta vagyok, aki az embereket (főleg, akivel randizik) a lelkül mélyéig tanulmányozza, mielőtt bármi érdemlegeset tesz, de istenbizony, hogy nekem a vékonytól a szálkáson át a kicsit kigyúrton keresztül a kissé macisig mind bejön és valahogy az alak az utolsó, amit megfigyelek a srácon.(először a pofi, aztán az ápoltság, aztán hogy hogy adja magát elő és hogy viselkedik, a világnézete, stb...) Ezek normális keretek, a srácoknak amúgy meg szerintem jól áll a keszegség is, nem úgy, mint a lányok esetében. A testtömeg számomra semmit sem számít, a magasság talán egy picit, de szerintem mindkét fél szemében kicsit zavaró, ha a srác alacsonyabb (feltűnően, minimum 5 centivel). Nem kizáró tényező, de én például imádom magam picinek érezni 170centis létemre, engem vonzanak a magas emberek. Barátom is 20 centivel magasabb, igaz, kiáll minden csontja, így törékenynek már kevésbé tűnök mellette, de megvan az a "nő-érzetem". De ez csak én vagyok.:) Jártam már olyannal, aki pár centivel alacsonyabb volt tőlem, nem találtam benne kivetni valót. Szóval ez nálam csak preferálás kérdése és úgy 10 százaléknyi befolyásoló tényező abból a szempontból, hogy valaki tetszik vagy sem.

18l

2014. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!