Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, járnátok egy ilyen...

Lányok, járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Normális családi háttér, de mezőgazdasággal foglalkozik. Vannak állatok, föd, stb. Nem a buta 8 általános parasztra kell gondolni. Van érettségi, szakma, normális anyagi körülmények, nagy családi ház. Csak ő ez választotta. Zavarna titeket? Vagy, ha bejön és normális, akkor semmi gond vele. És nem zavarna, hogy esetleg a baráti társaság megszólna, hogy egy "paraszt gyerekkel" vagy együtt? :D
2014. jún. 24. 15:00
 1/10 anonim válasza:
Járnék, igen, imádom a lovakat :D
2014. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék vele, nem azért mert parasztnak gondolom vagy lenézem, vagy szégyellném a társaság előtt, egyszerűen csak nekem más az életstílusom, nem férne bele ez a fajta élet.

Rengeteg munka van a földekkel, állatokkal, én nem akarok velük foglalkozni, és a páromtól sem szeretém, ha elvenné az idejét/erejét. Nem dolgozni vagyunk a földön, hanem, hogy jól érezzük magunkat, és boldogok legyünk.

Ha téged ez boldoggá tesz, akkor minden rendben, ehhez az élethez kell párt választani. Regneteg mezőgazdász meg állattenyésztős lány is van. 23/N

2014. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az a föd?
2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
föld, csak lemaradt az L betű. :D Telefonon nem jó gépelni
2014. jún. 24. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Én igen, szívesen.

Nekem is vannak állataim (gyöngytyúkjaim).

2014. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát, ha már meg kellett kérdezned ezt az oldalon, akkor szerintem ne járj vele!

És az a "baráti társaság", aki ilyenért be mer szólni,hogy a barátod esetleesen egy "paraszt" az nem igazi baráti társaság. Az rendben van,ha akkor szólnak, ha amúgy parasztul viselkedik! :)



Amúgy az én barátom családja is a mezőgazdasági munkában dolgozik, de bennem meg sem fordult az a kérdés,hogy ez ciki lenne, vagy zavaró.

2014. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális lány még büszke is ilyen pasira. :) Aki beszólogat azzal nem kell törődni, különben is sokat számít, hogy a srác nagyképű-e vagy rendes, normális pasi.
2014. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze.:) Akik beszólogatnak azok nem is igazi barátok és különben ők nem is tudják milyen vagy hisz nem velük jársz szóval nem érdemes vele foglalkozni.:))
2014. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez a legjobb.
2014. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem nincs semmi gond :) 19/L
2014. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!