Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki inkább a gentleman...

Ha valaki inkább a gentleman kategória, az a 19-24 éves lányoknak nem pálya?

Figyelt kérdés

Találkoztam utóbbi időben 1-2 lánnyal, és mindenhol azt veszem észre, hogy azok a férfiak akik megalázzák őket, esetleg rosszul bánnak velük azok mindig előrébb jutnak, mint azok akik rendesek lennének. Tegnap megkaptam hogy "gyanúsan rendes" vagyok :D Na most komolyan lányok... azok a srácok akik nem megaláznak titeket hanem rendesek (nem papucsokat értem ez alatt) azok kevésbé izgatóak? :)


Köszi a válaszokat!

25/F



2014. jún. 24. 11:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszek abban hogy kor alapján ezt lehet mérni. Ismerem 20 éves hölgyet aki egy 26-27 éves nő szintjén áll, de visszafele is igaz ez.


Mesélj erről nekem, mégis hogy? :) Mert a taktikám az "add önmagad, és személyes találkozó után kiderül merre tovább".


Ennyi :)

2014. jún. 24. 15:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én drágám is egy igazi gentleman :)
2014. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor becsüld meg :P Látod, van akinek ez még fontos ezek szerint :)
2014. júl. 8. 21:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg is becsulom ot, nagyon... Mert bár eddig nem volt olyan sok pasival dolgom, de egyikrol se mondhattam el, hogy uriember lett volna... És mindig mondom is, hogy én nem ehhez vagyok szokva.. Hogy pl. leveszi a kabátom, kinyitja az ajtót és még sorolhatnám. :)
2014. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül :)
2014. júl. 9. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!