Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki inkább a gentleman...

Ha valaki inkább a gentleman kategória, az a 19-24 éves lányoknak nem pálya?

Figyelt kérdés

Találkoztam utóbbi időben 1-2 lánnyal, és mindenhol azt veszem észre, hogy azok a férfiak akik megalázzák őket, esetleg rosszul bánnak velük azok mindig előrébb jutnak, mint azok akik rendesek lennének. Tegnap megkaptam hogy "gyanúsan rendes" vagyok :D Na most komolyan lányok... azok a srácok akik nem megaláznak titeket hanem rendesek (nem papucsokat értem ez alatt) azok kevésbé izgatóak? :)


Köszi a válaszokat!

25/F



2014. jún. 24. 11:21
1 2
 1/15 Mr. Truth ***** válasza:
22%

Nem komám... te "jobbat érdemelsz" meg "túl jó vagy" hozzájuk...

Legyél te is primitiv f**zkalap és a legtöbb nő a te pö*ödön csüng majd...

2014. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A neved alátámasztja a kommented :D


Lehet igazad van, de annyit nem ér a story, hogy ezért egy olyan ember legyek aki "nem vagyok".


Köszi a választ!

2014. jún. 24. 11:31
 3/15 Mr. Truth ***** válasza:
45%

Az embernek mérlegelnie kell...

ha te nem tudsz megbizni másban mert tudod hogy szinészkedik akkor te miért ne szinészkedhetnél?

Ha te dugni akarsz akkor pár flegma szó valami olcsó mulató helyen és már furulyáznak...


Ha meg nem akarsz "más" lenni akkor fogadd el hogy a mai nők NEM ALKALMASAK arra hogy szép szóval udvarlással meg a többi ilyen régimodi "gyökérséggel" közeledj feléjük mert nem fogják érteni hogy mi a bajod...

2014. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak rossz körben próbálkozol. Az ilyen gentleman féléket inkább a tanultabb lányok kedvelik.
2014. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Célcsoport...valóban ezen nem gondolkoztam. A tipp jó, bár nem hiszem hogy lehet kategorizálni ez alapján, mert mondjuk azért mert valakinek van 3-4 diplomája, és beszél 3 nyelven nem biztos hogy ezt a kategóriát szereti, de tippnek jó :)
2014. jún. 24. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Foglalkozz inkább a Nőkkel, az 30 felett kezdődik. Kifizetődőbb a fáradozás.
2014. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:)) 30 feletti nők felé eddig nem nyitottam mert úgy vettem észre ők sem felém. Talán ez az 5 év különbség nekik "sok"? Vagy csak nem olyan helyeken mozgok ahol feltűnnék nekik :)
2014. jún. 24. 11:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn igaz, hogy fiatalabb vagyok, mint az általad írt kategória, de nagyon örülnèk valaki olyannak, amilyen te vagy. Aki tényleg rendes, odafigyelõ, udvarias, szóval egy igazi gentleman :)
2014. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, örülök hogy vannak ilyen hölgyek is! :)
2014. jún. 24. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Igenis pálya a lányoknak.

De nem olyan lányoknak akik még nem nőttek fel.

Olyan lányoknak lennél jó, akik sokkal érettebbek, kevésbé kicsapongóak.

2014. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!