Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csábítsak el egy 14...

Hogyan csábítsak el egy 14 éves fiút?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Fekudjel le b+ es aludjal!

Nekem ilyen idos koromban eszembe se jutott ilyen.

2014. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Fagyiskocsi
2014. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Szia szerintem beszélgess vele és add önmagad ;)
2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el!

Az embernek az agya, minden korban a szexualitáson jár! Vagy ha nem is minden korban, de azért már 10 évesen elkezdenek érni a gondolatok, vágyak, stb..

Akinek nem, az nem mond igazat!


Emlékszem 3-4 éves lehettem, amikor két lány kezét fogtam, és megvolt az érzésem is feléjük, nyilván nem úgy, mint később...

Emlékszem, 9, azaz KILENC éves koromban voltam őrült szerelmes, és mindent megtettem volna a lányért.

Emlékszem, később 10 éves koromban voltam megint csak nagyon szerelmes... és tartott a szerelem 3-4 évig, és ha még meglátom jó pár év múlva, még mindig vannak emlékek, apróbb érzések...

Meg aztán az egész életem egy kikúrt nagy szerelem...


A szerelem kortól, és minden egyébtől független.

Valószínűleg 10 évesen még nem fog szexelni a gyermek, nem azt mondom, de, hogy ÉRZÉSE, minden, hangsúlyozom, MINDEN embernek MINDEN korában van, az is biztos...


FÚ, de felidegesített egy-két komment...

Ha valaki 14-15 évesen érik meg a szexualitásra, SZEXELJEN! Senkinek semmi köze hozzá, és ismétlem, nehogy megszabjátok már akárkinek, hogy mikor bújhat ágyba, és kivel!


Az elcsábítással kapcsolatban pedig annyit, hogy nem tudunk semmi konkrét információt a kettőtök kapcsolatáról, ezért nem tudunk ebben segíteni, de ha konkrétabban elmondanád, hogy ki ez a fiú, honnan ismered, ő, hogyan viszonyul hozzád, stb., akkor közelebb lennénk.

2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Beszélj vele arról amit szeret, legyél a társaságába vedd elő a bájodat nem kell ide csini ruci s mit tom milyen smink csak próbálj maradni te amilyen vagy persze ha akarod lehetsz csinosabb de ne abba szeressen bele hogy hogy tudod magad festeni vagy ilyesmi inkább beléd...én pl beszéltem vele arról amit szeret társaságába voltam s feltünk neki hogy tetszik s viszonozta mondjuk ő nem 14 éves volt hanem több de hajrá
2014. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 One of the Anonymus ***** válasza:
"Szia Cs:go-zunk egyet? Na ettől szerelmes lesz beléd.De most komolyan. Vagy mond azt neki hogy "Hello jösz Battlefieldezni? ezt akkor mond hogy ha nem szereti a Cs-t.
2014. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Mindenki hogy lehurrogja szegény kiscsajt, pedig 14 évesen már lassan beindul az érdeklődés, és korántsem gond, ha elkezd min. ismerkedni. Ez nem feltétlen perverz gátlástalanságot kell jelentsen, hanem hogy egyáltalán az első lépéseket megtenni, kicsit tapasztalni, első diákszerelem, első csók esetleg... Bár ma már elég változó ahogy látom ez is.

A válasz a kérdésre több mindentől függ: 1. Ő egyáltalán érdeklődik-e már ilyen téren (feléd, vagy alapból lányok után) 2. Te mennyire ismered?

Elsőnek mondjuk hívd el sétálni, vagy tollasozni pl., szal valami szabadidős dologra és ismerd meg.

Aztán megtudod mennyire vonzod, eleve ha hívod, az egy jel, és ha neki is tetszel észreveszed, ő is lépni fog, onnantól meg alakul.

2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Fúú, te de gyászolsz. És ez mégis mikor volt? Egy hete? Mert tök úgy jött le. Ha így fogalmazol ne is várj normális választ. Csábítsak el. Nem is azt írod, hogy ismerjek meg, érjem el, hogy randizzunk... csábítsak el bmeg
2014. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
vegyél neki egy PlayStation-t
2014. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 One of the Anonymus ***** válasza:
Most aki rendes választ is ír az olyan sablonos hogy a neten mindenhol megtalálod vagy az mindenkinek eszébe jut. Kérdező csak azt tudom mondani hogy gondolkoz és a varázsszó az Internet
2014. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!