Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg? L/23

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy fiút, akivel azóta többször randiztunk. Nagyon jól éreztem vele magam, volt, hogy hiányzott a jelenléte, de az elmúlt napokban kevésbé tűnik lelkesnek; a következő randira gyakorlatilag én hívtam el, ami miatt szégyellem is magam, és amire azt mondta, hogy találkozHATUNK. Mivel lelkileg eléggé labilis vagyok, már nem érezném magam nőnek, úgy érezném, hogy én erőszakoltam ki belőle, hogy találkozzunk, valahol mélyen a bizalmam is megtört felé emiatt,nem merem tovább folytatni. Szeretnék valami épkézláb indokot, hogy miért nem akarok vele találkozni. Mivel azonban nem érzem magam késznek arra, hogy megnyíljak felé, és mindezt őszintén elmondjam, egy olyan indokot szeretnék, amin nem sértődne meg, nem érezné magát kevesebbnek, hiszen ez nem csak az ő hibája. Ti milyen indokot értenétek meg leginkább? a srác 26 éves
2014. jún. 23. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

"Meghalt a halam és az nap temetjük.."


Találj ki te valamit.. Rosszul érzed magad, szülsz, elraboltak.. Neem tudom..

2014. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit mondasz meg fogja érinteni.
2014. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság, amit csinálsz. Ha eddig jól mentek a dolgok, akkor folytasd tovább.

Ha meg indok kell, akkor abból ezeregy van...

Pl.:

-Nem állsz készen egy kapcsolatra.

-Úgy érzed, hogy most nem férne bele az idődbe egy kapcsolat, sok a munka stb.


Légy kreatív! :D

21/F

2014. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mellébeszélni. Ez esetben az igazság a legjobb. Megmondod, hogy azt érzed, alábbhagyott a motivációja, te pedig férfit keresel, nem egy papucsot.
2014. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem amikor egy nő hülye kifogással mellébeszél ahelyett, hogy világosan megmondaná mi a baja. Tisztán világosan leírtad fent mi van, olvasd fel neki egy papírról, ha máshogy nem megy, vagy add a kezébe. Csak ne hazudj.
2014. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!