Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te mire következtetnél, ha...

Te mire következtetnél, ha majdnem két hét elteltével nem válaszolna az üzenetedre facebook-on a srác/lány, akivel elkezdtél ismerkedni? Nincs kiírva, hogy "látta".

Figyelt kérdés

Semmi új nincs az adatlapján sem, szóval gondolhatnám, hogy esetleg nem lépett be egy jó ideje. De mi van, hogyha írt neki valaki más, aztán nem vette észre az én üzenetemet? Ilyenkor ugyebár nem jelzi kis piros számmal fent, hogy üzenet van. Vagy esetleg látta, csak nem lépett bele?


Voltál már ilyen "kényes" helyzetben?


2014. jún. 22. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Olyat is lehet Facebookon, hogy elolvasod a levelet, majd utána olvasatlannak megjelölöd.
2014. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"ha kapsz egy üzenetet, egy részét (vagy ha rövid akár az egészet) el tudod olvasni úgy is, hogy nem kattintasz rá

meg vissza is lehet tenni olvasatlanná"


Nem volt rövid, tehát mindenképpen meg kéne nyitnia, ha látni akarná a lényegi részét a levélnek.


Erről viszont nem tudtam, hogy vissza lehet tenni olvasatlanná? Mégis hogyan?

2014. jún. 22. 23:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk angol nyelvű a Facebook.

Ha megnyitod az üzeneteken belül az adott ismerősödet, van fent három lehetőség: New message, Actions és egy fogaskerék. Ha az Actions-re mész, az első lehetőség: Mark as unread.

2014. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ezt majd megnézem. Köszi!


Annyira azért korrektnek tartom az illetőt, hogy válaszoljon, ezért is gondolom azt, hogy mostanában nem lépett be.

Mindegy, várok még egy kicsit, aztán amint meglátom, hogy bármi új dolgot osztott meg, és nekem még ezek után sem válaszolt, majd kap egy másmilyen üzenetet...

2014. jún. 22. 23:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekelnéd, akkor naponta többször is belépne, hátha írtál neki. Legalábbis magamból indulok ki. Én se sokszor léptem be, ameddig meg nem ismertem vkit, akivel legtöbbször ott tudunk írni egymásnak. Most szinte folyamatosan fent vagyok telefonról, hátha ír. De ameddig csak itt írogattunk, akkor is naponta többször feljöttem az oldalra miatta. Ha meg olyan ember küld üzenetet fb-n akivel nem akarok semmit, akkor belépek olyankor amikor biztosan nem látja, elolvasom, és megjelölöm olvasatlannak.
2014. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

2hét sok idő.a választ csak tőle tudhatod meg itt csak találgathatunk pl.

-nem írt mert facebook nem biztonságos olvashatják a szüleid stb.

-nem ir fél hogy visszaélsz vele haverokkal havernőkkel kiröhögitek

-nem ír mert esetleg nem olyan volt a leveled hogy le kellene reagàlnia pl.egy köszivel.

-nem ír mert hidegen hagyod


csak találgatni lehet..néha nem is érdemes mert lehet csak egy nagy játékos.

2014. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

és mivel egyike vagyok a hülye naiv idézetmegoszto face ismiknek ez ide passzol :P



"Megtanultam,hogy aki nem keres,annak nem hiányzol...és akinek nem hiányzol,az nem szeret. A sors dönti el,hogy ki lép be az életedbe,de te döntesz arról,hogy ki marad. Az igazság egyszer fáj,de a hazugság újra és újra...ezért értékeld azokat akik értékelnek és szeresd tiszta szívből azokat,akik viszonozzák!"

2014. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én arra következtetnék hogy ideje kicsit kimenni a természetbe.
2014. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Épp eleget vagyok kint. :) Én is úgy vagyok ezzel az egész facebook-ozással, mint a 15-ös válaszoló. Csak azért lépek be naponta többször, hogy megnézzem jött-e tőle válasz, vagy hogy változott-e azóta valami az adatlapján.


Mint már írtam, egyelőre várok türelmesen, aztán előbb utóbb úgy is történik valami.

2014. jún. 23. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!