Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te mire következtetnél, ha...

Te mire következtetnél, ha majdnem két hét elteltével nem válaszolna az üzenetedre facebook-on a srác/lány, akivel elkezdtél ismerkedni? Nincs kiírva, hogy "látta".

Figyelt kérdés

Semmi új nincs az adatlapján sem, szóval gondolhatnám, hogy esetleg nem lépett be egy jó ideje. De mi van, hogyha írt neki valaki más, aztán nem vette észre az én üzenetemet? Ilyenkor ugyebár nem jelzi kis piros számmal fent, hogy üzenet van. Vagy esetleg látta, csak nem lépett bele?


Voltál már ilyen "kényes" helyzetben?


2014. jún. 22. 22:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én arra, hogy már semmi kedve velem tovább beszélgetni, és látta hogy írtam, de nem kattintott bele az üzenetbe, nem olvasta el, így nem írja ki, hogy Látta.
2014. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán nem lépett be azóta. Velem is előfordul
2014. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem látta csak nem válaszol
2014. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából az illető nem éppen face-függő. Volt, hogy két-három nap is eltelt mire válaszolt.
2014. jún. 22. 22:22
 5/19 anonim ***** válasza:

nekem edzőtársam mondta megkapja emalba is igy a facen azt írja ki nem olvasta..

de van olyan aki elolvasta ott a pipa de nem ír-na Ő lenne a felejtős kategoria..főleg ha tudod facefüggő

2014. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Légy pozityv. Lehet hogy csak meghalt :)
2014. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elég rosszul érezném magam, ha ő tudna az üzenetről. Pláne azért, mert nagyon sínen volt a dolog...
2014. jún. 22. 22:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehetnek az előbbiek is.

De az is lehet, hogy s**r a facebook, és nem kapta meg, feltörték neki. Leeht, hogy meghalt a srác/lány, elrabolták, kómába került stb.


Illetve arra következtetnék, hogy egy hülye vagyok, hogy majdnem két hete állandóan a facebookot bámulok, miközben ezernyi más módja lenne, hogy kapcsolatban legyek vele, illetve ha mégis ez az egyetlen mód, akkor nagy baj van.

2014. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen mód! A valóságban sehol sem tudom elérni. És csak ezért szoktam belépni, hogy megnézzem jött-e tőle válasz.
2014. jún. 22. 22:27
 10/19 anonim ***** válasza:

ha kapsz egy üzenetet, egy részét (vagy ha rövid akár az egészet) el tudod olvasni úgy is, hogy nem kattintasz rá

meg vissza is lehet tenni olvasatlanná

vagy lehet már nem érdekli, ezért meg se nézte

a helyedben nem reménykednék, mert egyik lehetőség se túl kedvező

és hiába nem facebook függő, de ha várná hogy beszéljetek, biztos már felment volna

2014. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!