Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak meg egy lányt...

Hogy szólítsak meg egy lányt a konditeremben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
haha jönnek a poénos hozzászólások, nem az volt a kérdés hogyan égessem be magam, arra egyedül is képes vagyok :D
2014. jún. 21. 15:27
 12/19 anonim válasza:
Köszönj neki. Nézd meg a reakciót. Ha visszaköszön és elfordul, vagy válasz nélkül hagy, akkor vedd a lapot, és ne zaklasd. Ha barátságosan reagál, akkor megkérdezed, hogy hogy bírja, stb.
2014. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert akárhány kondis emberrel beszéltem eddig, mindegyik elkezdte nyomatni nekem, hogy kondizzak én is és attól mennyivel jobb lesz nekem és milyen szar ember vagyok ha nem teszem mert hogy is lehet úgy élni, ha nem kondizol minden héten legalább ötször és különben is ejnye benye. Na kb ezért.

Persze most némi túlzás volt benne, de akik mániákusan csinálják, azok néha kissé lenézőek ha valaki nem úgy gondolkodik. Biztos nem mindenki ilyen, de elkerülném ezt.

2014. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azt ott használod? Nem? Pedig rád férne ;D

Bocs megpróbálom még egyszer... Szóval mond neki, hogy amúgy jó hogy itt van, mert motivál ha ránézel.. :DD

2014. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez elég egyszerű, mikor olyan gépnél van, amit férfiak is használnak, kérdezd meg, hogy beszállhatsz-e.
2014. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Várd meg utána és kísérd haza :D
2014. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bokszolsz a helyedért?
2014. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát hogyne, ez jellemző itt. Minden nő minimum elvárná, hogy leszólítsák a konditeremben, viszont ha valóban rá kerül a sor, hogy véletlenül leszólítsák, akkor meg bunkón, tahón, prosztó módra ugatják le, utasítják el, s később nézik le az őt megszólító férfit. Na így megy ez a való életben, kérem szépen.
2014. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"Hellóóó Cica, kő' proteinsék?" :D
2014. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!