Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak meg egy lányt?...

Hogy szólítsak meg egy lányt? ( a többi lent)

Figyelt kérdés

Egy csajba már régóta szerelmes vagyok osztálytársam is és most a táborba valahogy meg akarom vele tudatni hogy tetszik nekem már jópárszor hogy elment mellettem vagy valami ijesmi és meg akartam neki mondani hogy mi a helyzet de amikor meg akartam szólítani betapadt a szám vagyis nem jött ki hang belőlem.

ezen a nyáron valahogy meg akarom tenni hogy belémszeressen de én ehhez nem értek.

2 nap és tábor lesz ami 5 NAP lesz és gyakran látni fogjuk egymást.

a tavalyi táborba is valahogy meg akartam vele tudatni de az nem jött össze :-/ :-(


Az izléstelen b-rom bunkók kíméljenek!



#nOCOMMENT.
2014. jún. 15. 20:43
 1/5 anonim válasza:
Milyen kapcsolatban álltok? Szoktatok beszélgetni?
2014. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Odamesz hozzá

Félre hívod és elmondod neki hogy tetszik neked

Kesz

2014. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél 3 mély levegőt , és egyszerűen mond el neki :)

a leírtak alapján már régóta "szenvedsz" emiatt, ess túl rajta!

2014. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. 3. válaszolóinak köszönöm!


1.válaszoló néha 1-2 szót de nem olyan gyakran

2014. jún. 15. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor elosszor lopd meg magad a tudatába, barátkozzatok ismerkedjetek, kérdezgesd sokat és engedd hogy beszélljen és te is meséllj magadrol de ne legyen kínvallatás íze a dolognak csak finoman. utána valahogy hozd szoba kapcsolat témát és kérdezd meg milyen pasik jonnek be neki, ha szerncséd van nem egy toled nagyon eltéro képet ír le mint álompasit, utána 80% hogy visszakérdez hogy neked milyen csajok jonnek be? te meg lazán kopd be hogy nem csajok, csak egy bizonyos... momentán épp a szemébe nézek (mikozben a szemébe nézel). legalábbis én valahogy így csinállnám. de a lényeg hogyha alig ismeritek egymást ne a szerelmeddel támadd le, és légy magabiztos mert ha hezitállsz megérzik és az negatív irányba tereli a válaszát számodra, szoval sugározz magabiztosságot és mosolyogj :) sok sikert ;)
2014. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!