Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan szerezzek ilyen csajt?...

Honnan szerezzek ilyen csajt? Nekem nagyon megérné de nem tudok ilyet leakasztani sehonnan!?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy rokker, teljesen kitetovált legyen ja meg ne legyen ribi. Szeresse a szexet na de hátulról is! Ez kritérium :D Meg ne legyenek nagy igényei a pasival kapcsolatban :D


Nekem jár ezért egy üveg vodka, egy üveg áfonyás bor meg valami jó kis bónusz! :D

Ha kell meg is osztom a csajjal ha lesz itt erre jelentkező :D

De szerintetek honnan szerezzek ilyen csajt a pasinak,hogy megkapjam ami ígérve van érte? :D



2014. jún. 19. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagy :D
2014. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csajra fogadni... Köttesd el magad kérlek, ne legyen még több hülye a földön...

Dr. Mortyn out.

2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem fogadás! Én is csaj vagyok!

De ha találok egy ilyen csajt akit be tudok mutatni, akkor jár pia meg a bónusz :D

2014. jún. 19. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben: Limp Bizkit koncerten volt jó pár, szval hasonló helyeken keresgélj. Rock/Metál koncerteken mindig vannak.

Dr. Mortyn out.

2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván ilyen koncertekre járok ha nincs ilyen beállítottságú barátnőm,mi!? :D

Ennyi meg nem éri meg,hogy kimenjek egyszer is összeismizni valami hullarészeg csajjal csak ezért :D

2014. jún. 19. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátulról nem szeretem :D
2014. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na alakul a molekula fiatalok? :D
2014. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!