Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány pozitív visszajelzést...

Hány pozitív visszajelzést kaptatok ma a külsőtöket illetően?

Figyelt kérdés

Jó tudom, a külső csak egy dolog, de most ez érdekel, hogy ti észreveszitek, ha idegenek megnéznek titeket, netán bámulnak, vagy csak simán utánatok fordulnak?

Esetleg félismerősök máshogy néznek vagy bármi?


Minden ilyet belevéve, ma hány pozitív élményetek volt?

És mi volt eddig a legérdekesebb, legviccesebb?


2014. jún. 19. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

jó sokat, és mindet magamtól :))


21f

2014. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma csak ugy lementem a városba. Egy autos ledudált és intett egyet mosolyogva. Többen megbámultam, még egy vénember is :D Egy irányba mentünk egy sráccal és mögöte mentem. Többször hátra fordult és mikor ő másik irányba ment utánam nézet :D

17L

2014. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma egyet sem, de általában sokszor megdícsérnek, hogy jól nézek ki. ezért is sportolok, ez volt az egyik célom is:)

és téged hányszor?

2014. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma kiemelkedően sokan néztek meg :) ma nagyon jó kedvem volt és lehet emiatt is :) nem számoltam, mert már szinte úsztam a boldogságban :D

Nekem a legviccesebb az volt, mikor múltkor elmentem este sétálni egy barátnőmmel és egy traktor megállt mellettünk és intettek hogy szálljunk fel meg ilyenek :D sírtunk a röhögéstől :D

2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem a legviccesebb az volt, mikor épp a másik buszt vártam, mert át kellett szállnom, és egyedül voltam ott buszra váró, illetve voltak még ott útjavító munkások. Na már most, fél órát kellett a csatlakozásra várnom, a munkások meg nem igen dolgoztak, inkább csak járkáltak fel -alá egyik kocsijuktól a másikig, persze mindig előttem mentek el, és hát volt amelyik elkezdett fütyörészni, mind ahogy mentek, sorba rám köszöntek, közbe lehetett látni rajtuk h bejön nekik a látvány, feltűnően néztek, azt nem tudom rólam beszéltek e közben, mert zenét hallgattam fülesen, de nagyon néztek vissza, mikor a kocsijuknál voltak.

Nekem az vicces volt. És elgondolkodtató is. Az egyszerű emberek simán jelzik ha tetszik nekik valaki, míg teszem azt az iskolázottabbak sokkal jobban megbonyolítják az ismerkedés dolgot. Szóval jó kedvem lett tőlük na :)


Ma hányan? Hát volt két 50 körüli pali, a megállóban majd a buszon is már zavarba ejtően néztek, miközben beszélgettek, egy srác szintén ebben a megállóban igencsak végigmért, majd még ez előtt a zebránál zöldre várva azt vettem észre, hogy az egyik sofőr úgy vezet előre, hogy közbe engem bámul nem rövid ideig (szoktam zebránál a vezetőket nézni :) )

Az egyetemre beérve egyik srác aki régebben járni akart velem, de már vagy 3 éve nem beszéltünk, feltűnően nézett, még azután is, h elhaladtam mellette (nem, nincs hátul szemem, de üvegen keresztül ez tükrözőik).

Bementem vizsgára, a tanárom volt ma az első aki szóban is kifejezte, h tetszik neki a látvány (amúgy eléggé komor pali, vagy 70 éves már).

Vizsga után megleptem magam egy ruhával, viszem be a próbálandó ruhákat a fülkébe, majd amikor jött ki egy nő, én meg mentem volna be próbálni, a nő aki anyám is lehetne korban, végignézett tetőtől talpig, majd őszinte szavakkal megdicsért. Azért egy nő (kvázi konkurencia, még ha korban nem is annyira de nő azért) véleménye is nagyon fontos és jól esett.

Majd mentem a buszhoz a váró előtt elsétálva egy népes roma társaság ki kifejezte a maguk stílusában, azaz odaszóltak meg fütyültek.


Ennyi volt ami ma nagyon feltűnt, meg biztos vannak akik kevésbé feltűnően néztek meg, de szóluk nem tudok számot adni. Amúgy ugyanúgy voltam öltözve, mint máskor, csak épp sokkal jobb kedvem volt, és szerintem a kisugárzás tett hozzá a külsőmhöz egy pluszt.

Máskor nem nagyon veszem észre, h megnéznek.

2014. jún. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!