Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Roma meleg srácok, valaki...

Roma meleg srácok, valaki ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én roma, meleg, zsidó, mozgássérült, kommunista és náci is vagyok. Vki ismerkedni?
2014. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

NE FIKÁZZÁTOK EGYMÁST! mindenkinek joga van az ismerkedéshez és a boldogsághoz nemtől, fajtól, szexuális beállítottságól függetlenül


ez nem a középkor vagy a 18. század, hanem a 21. század

itt már nincsen helye ilyen ősrégi elavult korcsosult előítéleteknek

2014. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez a 21. század ezért is kéne végre ember módjára viselkedniük, na de mindegy mert ez nem ide tartozik.
2014. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Én nem itt kötnék a dologba, hanem ott, hogy ez nem egy társkereső... :P :D
2014. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazad van ez nem tarskereső hanem egy kérdezz felelek oldal igazad van...de mivel látod hogy ő csak kérdezett valamit ezert nincsenibe belekötni.. és amugyis simán hasznáható társkeresőnek.sok embert láttam akik igy találták meg a páejukat...főleg melegeket mert nincsen mások oldal ahol névtelenül lehet beszelgetni egymással meg kép nélkül. Igy nem kerül nyilvánosságra hogy meleg az illető..szoval mindenki nyugoggyon le és ne kössetek bele szegénybe csak azert mert kérdezett valamit egy kérdezős oldalon-.-
2014. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Pfúj! Cigány is és meleg is?Más undorító dolog nem jutott az eszedbe?
2014. jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!