Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor akar tőlem valamit...

Most akkor akar tőlem valamit illetve nem? Kitaláljuk?

Figyelt kérdés

Ő: csak kedvelhetsz bébikém


én: igen kedvellek, te nem kedvelsz?


ő: de kedvellek bébike.. fura is ez nekem most nem akartam én belemenni ilyenbe...nem bánom mert nem,aranyos csaj vagy



én: milyenbe nem akartál belemenni?



ő: semmilyen ismerkedésbe mert a t**** tele van hogy elkezedődik valami utána veszekedés tudod, meg nem megy de együtt vagyunk,ne érts félre,nem bánom hogy veled ismerkedek csak nincsakedvem már vitatkozgatni senkivel unom már az olyat



én: hm ja akkor most ne húzd tőlem az időt ha nem akarsz semmit csak így szórakozgatni mert most ezt végképp nem akarom hogy megkedvelek valakit aztán meg ott hagy faképnél nézek mint a moziba stb mert én kedvellek

de még így ki tudok szállni anélkül hogy fájna.

érted?



ő: én vitatkozni meg veszekedni nem akarok, nem téged akkor nem is találkozgatnék, nem hülyitelek bébike. nyugi



Igazából egy hónapja beszélgetünk, de egy hete lett rendszeres, azóta kétszer találkoztunk. Már beterveztünk egy újabb programot, de félek hogy túlzottan megkedvelem őt.



Köszönöm aki segít, értelmezni.

Jó értelmezni én is tudom. DE olyan fura számomra ez az egész.

Párnapja még azt is írta nekem hogy ő úgy érzi meg tudna engem szeretni, egésznap non stop beszélünk chaten, vagy hívjuk egymást stb


2014. jún. 16. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
második sor után úgy döntöttem hogy aludnom kéne. nektek is. örökre.
2014. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tahó p_raszt, már nehari bébike:D
2014. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de látjátok ezek kellenek nekik, mert jóképű és magas meg hű, meg húúú szánalmas az összes nő, lány, tiszta csicska mind, a helyes fiúknak pasiknak úgy bedőlnek aztán meg majd jönnek ide sírni, hogy jaj kihasznált csak meg szétkefélte a pali az összes barátnőjét utána vicc az összes buta, felszínes nő -.-
2014. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bébike.. te jó úr isten.. ilyenekkel szóba állsz?:00
2014. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!