Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiú,...

Én vagyok az egyetlen fiú, aki nem talált még eddig olyan lányt, akivel el tudná képzelni egy komoly kapcsolatban is akár, nem csak szexre?

Figyelt kérdés
Nem értem mások olyan boldognak tűnnek, annyi párt látok, szinte felfalják egymást, akkora a szeretet. Nekem meg valahogy nem jön össze semmi, nem csak rajtam múlik, mert igaz, hogy nem találtam olyan lányt, aki nem csak testre jönne be, hanem jellemre is, de igazából engem meg a külsőm miatt nem szeretnek a lányok. Rám néznek és kösz szépen, nem kérnek belőlem. :D

2014. jún. 16. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Sajnos én velem is ez a helyzet. Teljesen átnéznem rajtam, mintha ott se lennék. De véleményem szerint mindenkinek meg van a párja világban, csak jó helyen kell keresni. F/24
2014. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vagy ufo :D
2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem minden lány ilyen.

Ne erőltesd, egyszer szemben jön a szerencse, akkor amikor a legkevésbé számítassz rá.

2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De sokat hallottam ezt a szöveget :D vagy 5 éve ezt hallom :) és még sehol senki... :)
2014. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!