Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti megnéznétek mit írt faceboo...

Ti megnéznétek mit írt facebookon vagy nem nyitnátok meg?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj, akit csak látásból ismertek rátok írna, kíváncsiak lennétek, mit akar, vagy nem nyitnátok meg, mert foglaltak vagytok, vagy nem tetszik stb? (Hogy ne is lássa, hogy megnéztétek)
2014. jún. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy
2014. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki, hogy ne nézzem meg, akármilyenek is a körülmények. Ha látja, hogy megnézted, de nem válaszolsz, úgyis levágja, hogy nem érdekled.
2014. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez jó nagy bunkóság lenne..
2014. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy elolvasod, majd visszajelölöd olvasatlanra. Amúgy meg ha nem jön be, akkor írd meg neki, hogy nagyon aranyos, de sajnos te már foglalt vagy.
2014. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fennmaradnék/felkelnék hajnalban, kb. 3-4 óra magasságában, persze hétköznap, és akkor megnyitnám, elolvasnám, aztán rákattolnék arra a gombra, h "megjelölés olvasatlanként".

ez működik, utána neked is megint kékes lesz, meg ő sem látja a kis dátumot, meg hogy elolvastad, ugyanúgy lesz, mint előtte volt.

de mondjuk nemtom, nekem ennyit megérne-e :D a hajnal csak egy tipp arra az időpontra, amikor tuti nem veszi észre, azaz tuti nincs éppen fent, hogy észrevegye a trükköt. :D

2014. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha vki ír, megnézem mert kíváncsi vagyok rá

facebookon meg az első sor kb úgy is látszik, ha nem nyitod meg és ez alapján lehet el tudod dönteni, hogy mit akar és hogy érdekel-e téged a mondanivalója

2014. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csaj helyettesítem pasival. Nem szeretném megnyitni, de végül úgyis győzne a kíváncsiság, úgyhogy megnézném.
2014. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok az a fél, aki ráírt a másikra. :(

Nem is tudtam, hogy lehet megjelölni olvasatlanként...

2014. jún. 16. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
én megnézném és kedvesen elutasítanám, mondjuk amilyen sűrűn felnézem face-re valszeg már a csaj arra sem emlékezne ki vagyok :D
2014. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!