Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy megtetszik...

Miért van az, hogy megtetszik egy csaj beszélünk egy kicsit és mikor később kiderül, hogy van barátja nehezen teszem túl magam rajta? 20/f

Figyelt kérdés
nem vagyok túl jártas a csajozásban, de már többször volt ilyen ,hogy valaki tetszett aztán vagy azért mert barátja volt vagy azért mert nem illettünk össze nehezem tudtam elviselni ,hogy nem sikerült. Hogyan kéne ezen változtatnom, hogy könnyebben tudjam elviselni a sikertelenséget?

2014. jún. 14. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Most adok egy rossz tanácsot. Ne kötődj érzelmileg. Ja, és még az elején győzödj meg, hogy van-e barátja.(Ez volt a jó tanács.)
2014. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Persze ha tutira tudja, hogy van barátja az előny, de miből deríti ki? Ez engem is érdekelne. Ugye nem arra gondolsz, hogy kérdezzen rá.


De az érzelmi kötődésről írttal egyet értek.


- Ne legyél naív: te csak egy van neki a sok kedves srác közül.

- Egyúttal tartsd magad többre: Ő is csak egy a sok közül. Meg is tiszteled egy lehetőséggel a lányt, hogy bizonyíthat neked.

2014. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!