Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Legközelebb üljek oda egy...

Legközelebb üljek oda egy magányos csaj mellé, aki megtetszik?

Figyelt kérdés

Haverokkal sétáltunk a balcsiparton, megálltunk egy pizzéria előtt fagyit venni. Láttam, hogy az egyik asztalnál ül egy csaj teljesen egyedül. Gyakran találkozott a tekintetünk, meg egyszer rá is mosolyogtam. (visszamosoly nem jött).

Utólag orbitális baromnak érzem magam, hogy nem ültem le mellé, és kezdtem el vele beszélgetni. Ilyenkor mindig átfut az agyamon, hogy nem-e illetlenség őt megzavarni, stb. és aztán hagyom a fenébe az ismerkedést.


Ki akarok törni ebből a punnyadásból.


Szerintetek mi tévő legyek legközelebb? Ha csaj a válaszoló, akkor megírhatná azt is, hogy őt zavarna-e egy ilyen helyzet.


22/f


2013. aug. 7. 03:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogadni merek, ha leültél volna mellé abban a pillanatban jött volna a kopasz pasija 50-es kezekkel. :DDDD
2013. aug. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy nem mentél oda. Én csak akkor szoktam ha viszonozzák a mosolyt:)
2013. aug. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ott voltunk vagy fél órát, tök egyedül volt.
2013. aug. 7. 03:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy odaülsz és próbálsz kapcsolatot teremteni még nem rontottál el semmit. Valahogy kezdeni kell. Az első reakciókból majd tudhatod, hogyan tovább.
2013. aug. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
simán..próba cseresznye:) az első pár mondatból kiderül, hogy milyen érzést váltasz ki belőle, sőt, ha még nem egyedül lett volna, hanem barátnőjével, akkor is! ;) vesztenivaló nincs:)
2013. aug. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nézd meg a tegnapi éjjelnappal budapestet, amit lali alakít a pénztárossal, kb az lehettél te :P
2013. aug. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok arra a gyökérre hasonlítani, szent ég :D (nem nézem rendszeresen, de el tudom képzelni mit csinálhatott)

Legközelebb összeszedem a bátorságom, aztán lesz ami lesz :) Ki kell törtnöm ebből.

2013. aug. 7. 03:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaja, lali tökéletes elrettentő példának :DD
2013. aug. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha odatoppansz és le is ülsz az pofátlan,tolakodó,esetleg még agresszív is lehet,megijedhet,simán jöhet ki rosszul is akár.

de ha odamész megállsz,elmondod a nyitásod és ha bejön,akkor az feljogosít arra,hogy akár le is ülj a nélkül,hogy hellyel kínálna.

szóval fokozatosan menj be az intim zónájába először,lépésenként.

2013. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Velem épp tegnap történt hasonló.Ültem este olyan 9 körül a városban egy tó partján,egyedül akartam lenni(jó sok fiatal volt még ott rajtam kívül de ők külön társasággal voltak)tehát zenét hallgattam és néztem a tavat ,jó volt,erre egy srác megáll mellettem odahajol,megkérdezem,h mi a probléma, ő pedig megkérdezte,h le ülhet e?!Gondolom látta ő is,h egyedül vagyok és gondolta hátha...Na Én mondtam,h persze ülj le visszadugtam a fülest és hallgattam a zenét tovább de persze már kínosan éreztem magam mert gondolom azét ült le,h dumáljunk.De 5 éve van barátom egyrészt,másrészt tényleg egyedül akartam lenni és nem voltam vevő senkire főleg nem egy idegen pasira. Tehát van amikor nem jön be a dolog,de akkor is megéri szerintem megpróbálni,mert veszíteni nem vesztess semmit:)
2013. aug. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!