Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ő (fiú) nem keres engem,...

Ő (fiú) nem keres engem, keressem én (lány)?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk, tök jól elvoltunk. Nekem úgy tűnt, hogy simán járna velem. Az utolsó egy hónapban már én is így éreztem. De elballagtunk, és azóta megváltozott... Nem keres, pedig régen mindig írt. Személyesen érettségin találkoztunk, és nem jött oda dumálgatni hozzám, mint régen. Írtam neki többször is, de nem olyan, mint régen, már 2 hete nem ír. Amikor személyesen próbáltam vele dumálni, más volt. Amíg osztálytársak voltunk, minden tök jó volt. De most...:( Úgy érzem, hogy nem kíváncsi rám, még csak havernak se kellek neki. Szerintetek próbáljam meg, írjak neki megint? Most is fent van, de nem ír...
2014. jún. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ja
2014. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A körülmények ismeretében logikus megoldásnak tűnik.
2014. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem keres, én hanyagolnám.
2014. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de nem értem azokat akik szerint egy fiúnak kell kezdeményeznie :DD


sztem nyugodtan írj neki:)

2014. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy ki kezdeményezzen. A szitu az, hogy ő egyáltalán nem ír, amikor írtam neki, akkor se tűnt túl lelkesnek. 2 hete írtam neki utoljára, elolvasta az üzentet, de még csak nem is válaszolt. :( És az a problémám, hogy én írnék neki, de ha nem érdeklem?
2014. jún. 11. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

elmagyarázom sztem mi a szitu :)



ha tök jól elvoltatok akkor a srácot érdekelted

egy hónapig így elvoltatok de ő arra várt hogy valami jelet adj hogy kezdeményezhet vagy hogy te kezdeményez ,de ez nem történt meg ... ezért próbál "hanyagolni" mivel rohadt szar érzés ha valakit szeretsz de nem tudod hogy ő mit érez irántad lehet próbál elfelejteni stb



vagy csak berágott mert nem mutattad semmi jelét hogy érdekled őt ,

egy idő után mivel nem mutattad hogy jobban érdekled azt hitte csak barátkozni akartál vele

és most gondolj bele hogy milyen gáz érzés úgy barátkozni valakivel hogy fülig szerelmes vagy belé



de ez csak az én véleményem :D

2014. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de a kérdésre a pontos válasz hogy nem valószínű hogy válaszol ha az előbbire sem válaszolt...


de azért megér egy próbát hogy megkérdezed hogy nem-e ültök be közösen egy kávéra italra vagy mittomén' :D


ha erre sem válaszol én meg is kérdezném hogy mi a baja velem

2014. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!