Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Lányok, mit szólnátok, ha egy pasi leszólítana titeket az utcán (lent)?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, nem ismerjük egymást, csak mindig szoktam látni kutyát sétáltatni és nagyon tetszik (a lány, nem a kutya).

Nem tudok ilyen csajozós szövegeket, meg amúgy nem szoktam lányokat leszólitani az utcán, de szeretnék megismerkedni vele és nem látok más lehetőséget.


Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit mondjak neki, hogy ne nézzen hülyének, vagy bunkónak?


2014. jún. 8. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Te is kutyát sétáltatsz?
2014. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, úgy könnyebb lenne.
2014. jún. 8. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi csajozós szöveg!

Menj oda szia, XY vagyok, láttalak mér párszor itt a kutyáddal, nagyon szimpatikus és csinos vagy. Lenne kedved meginni valamit valamikor, vagy szimplán veletek tarthatok legközelebb (kutyával meg vele)

2014. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy felé szoktatok menni valahova, ha igen: "Szia, mindig szoktatlak látni és elég szimpatikus vagy, nem lenne kedved megismerkedni, ha már úgyis ugyanarra fele megyünk?"
2014. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szólítottak már le utcán nem is egyszer, és mivel alapból egy mosolygós, jókedvű nő vagyok, így nem okozott gondot. Minden esetben kedvesen a kinézetemet dícsérték és egész jól el is beszélgettünk. Folytatása nem lett a dolognak, több okból is, ezt nem részletezném.

De a te esetedben akár a lány akár a kutya oldaláról megközelítheted a dolgot, de nem rágnám a szádba, hogy mit mondj, ennyi kreativitás legyen benned :)

2014. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezaz elég szimpatikus vagy és blablablabla maradjon ki.


A spontaneitás és a lazaság a lényeg. Ha kapsz egy ihletet, az fogja adni, nem a tervezgetés.


Pl. Szia, a jól megszokott útvonal? :D (mosolyogva) majd nem érti, meglepődik, mond vmit, te meg ja igen, mindig szoktalak itt látni, errfele lakom, blablabla, te is? stb. stb.


Nem kell tövig benyalni egy lánynak ahhoz, hogy kezdemenyezhess nála ;)

Jó külső kell, önbizalom, meg lazaság. Ugyis ezeken fog mulni, ha meg a szimpatia nincs meg, akkor igyis-ugyis baszhatod.


24F

2014. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy srácnak aki gyakorin kér tanácsot, te azt tanácsolod, h légy spontán? :D Nagyin ügyes....
2014. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyszer leszólítottam egy lányt, odamentem, "Deszép időnk van... Najó, ez béna volt, viszont szeretnélek megismerni."

A lány felkacagott, beültünk az első kajáldába pizzázni, kiderült, hogy van barátja, viszont bemutatott a szingli (Szintén csinos barátnőjének) és azóta is baromi jó viszonyt tartunk :D

2014. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!